Kara Para Aşk 28.Bölüm Fragmanı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız @Çiğdem- ne büyüsü yaptın yine son anda engel çıkacak gibi :F
@Çiğdem- snn adaşındanda bu beklenirdi zati :A

O iğne ya Omere batiriliyorsa @*Dream* @sürgünüm :)
@cookies artık gerçek dizilerdede çiğdem ismi eksik kalmıyor form dısına çıktım :F:F

@xemrexxx bunlr nasıl kpa fanları bilmiyorum ömer vuruldunda ölücekmi diyen oluyordu sosyal medyada ve şimdide elif ömer evlenicekmi diyen var ayoll ömer hpise giricek bunu herkes unuttu galiba ömer hapise girene kadar kisme birşey beklemesin ama sonrasını bilmem:kiki:

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Bence de evlilik olmayacak zaten fragmanda da bunun sinyali Tayyar ile verilmiş:)
Ben düğün günü Hüseyin'in durumunun ortaya çıkıp araya uzun bir ayrılığın gireceğini düşünüyorum
Uzun ayrilik olmaz umarim.Senaristleride taniyoruz artik ciftlerini fazla ayri tutmazlar)2 sezon vapurda evlilik tanitimi bakalim ne zaman olacak

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Uzun ayrilik olmaz umarim.Senaristleride taniyoruz artik ciftlerini fazla ayri tutmazlar)2 sezon vapurda evlilik tanitimi bakalim ne zaman olacak
Vapurda evlilik teklifi olmaz bence o sahne 2.sezon tanıtımı için çekilmişti evlilik teklifi bu bölüm gelecek zaten ama farklı şekilde :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Yarın gelecek 2.fragmandan :)

B4RZaYNIEAAUnaF.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ömer'in sesi diz çökerken ki yüzü mimikleri hali ve Elif'in güzelliği der susarım. :)

B4Vt9XiIMAEvqvh.jpg

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
2 fragmanda guzel olmus.Omer herkesin onunde evlilik teklifi ediyor)
bu hafta ay yapimin dizilerinde kizlarin basinda bere var) once Feride,simdi Elif.Yakismis birde seviyorum Elifin dalgali saclarini