Kara Para Aşk'ın Önemi Artıran Gelişmeler

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Kpa ve Karadayı harikalar yaratıyor

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061
Dizinin reytingi ayrıdır bir oyuncuya olan sevgi ayrı önce bunu bir ayıralım :) Tuba'nın kitlesine çok büyük kitle değil demek saçmalık ötesi olur.Tuba Büyüküstün Ortadoğu'da bir marka Ortadoğu'da hala çok sevilen bir isim ki bu sebeplerden dolayı Pantene ve Arte Madrid'in Ortadoğu yüzü HALA :) 20 Dakika araplara uygun bir dizi değildi ki tutsun
dizi sevilmese bile oyuncu için izlenir örnek aşk dizisi hazal kaya sayesinde karadayıyı ikiye katlıyor pakistanda; diğer örnek konuda zaten sırf beren var diye fgsn den sonra tanıtılmadan başlayan hatırla sevgili mbc nin en çok izlenen dizisi; bir bulut olsam engin akyürek sayesinde sırbistan-hırvatistanda geçen senenin en çok izlenen 8.dizisi oldu :)

sevildiğini inkar den yok tubanın ancak tubayı seven kitle 3 reytingse hazalı seven kitle 5 reytingtir :) sadece tuba-songül eski dizilerinin hatrına kalan bir kitlenin sevgilisi ikisi de son işlerinde ikisi düşerken hazal-beren vb. yükseldi

Kpa ve Karadayı harikalar yaratıyor
karadayı :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
dizi sevilmese bile oyuncu için izlenir örnek aşk dizisi hazal kaya sayesinde karadayıyı ikiye katlıyor pakistanda; diğer örnek konuda zaten sırf beren var diye fgsn den sonra tanıtılmadan başlayan hatırla sevgili mbc nin en çok izlenen dizisi; bir bulut olsam engin akyürek sayesinde sırbistan-hırvatistanda geçen senenin en çok izlenen 8.dizisi oldu :)

sevildiğini inkar den yok tubanın ancak tubayı seven kitle 3 reytingse hazalı seven kitle 5 reytingtir :) sadece tuba-songül eski dizilerinin hatrına kalan bir kitlenin sevgilisi ikisi de son işlerinde ikisi düşerken hazal-beren vb. yükseldi

Evet Karadayı beğenemedinmi :kizgin:

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

Peki A.Ş.K Bir Bulut Olsam ve Hatırla Sevgili 20 Dakika tarzında bir işmiydi hayır yorum yazarken bunlarıda göz önünde bulundursan biraz objektif olabilirsin ama nerdeeeee

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kpa nın bazı pürüzleri yok değil ama bu onu sevmemize engel değil.Yolu açık olsun dizimizin :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061
Peki A.Ş.K Bir Bulut Olsam ve Hatırla Sevgili 20 Dakika tarzında bir işmiydi hayır yorum yazarken bunlarıda göz önünde bulundursan biraz objektif olabilirsin ama nerdeeeee
adamalr niye beren var diye bizim siyasi tarihimizi izlesin çok mantıklı dimi :) oyuncu kendini izlettirebilir özellikle ortadoğuda bu çok daha gözle görülür bir şey
ayrıca soru işareti dolu ezel 150 milyon izleyiciye ulaştı onu da ay yapım yapmıştı 20 dk yi de :) direkt dizi uymuyor diye bahane bulmayalım

Evet Karadayı beğenemedinmi :kizgin:
ben susayım reytingler konuşsun :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
adamalr niye beren var diye bizim siyasi tarihimizi izlesin çok mantıklı dimi :) oyuncu kendini izlettirebilir özellikle ortadoğuda bu çok daha gözle görülür bir şey
ayrıca soru işareti dolu ezel 150 milyon izleyiciye ulaştı onu da ay yapım yapmıştı 20 dk yi de :) direkt dizi uymuyor diye bahane bulmayalım

ben susayım reytingler konuşsun :A
Konuşuyo reytinglerimiz bir harika dostum :Z

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Hatırla Sevgili ağır bir dönem dizisi değildi ki aşk etrafında sıkmadan tarihi figürler işlenmişti dönem işlerinde Hatırla Sevgili ve Çemberimde Gül Oya'nın yeri ayrıdır bende :) o yüzden izlenmesi son derece normal

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061
Hatırla Sevgili ağır bir dönem dizisi değildi ki aşk etrafında sıkmadan tarihi figürler işlenmişti dönem işlerinde Hatırla Sevgili ve Çemberimde Gül Oya'nın yeri ayrıdır bende :) o yüzden izlenmesi son derece normal
adamalrın anlamayacağı bir sürü siyasi terim-grup var) deniz gezmiş,mair çayan falan :)
neyse hepsini geç aynı şirketin yaptığı aynı türde ezelin reytingleri ortada o yüzde tür bir bahane değil ::)

konu nereden nerye geldi tubanın bir kitlesi var ancak çok büyük değil bu kitle ona ço ksadık olduğu içni her fırsatta gözüküyorlar sadece tıpkı songülünkü gibi:) gördüğün gibi songülün dizisi de ne hatırla sevgiliyi ne de öbgz nin tekararını geçebiliyior

Nazarın değmesin sümbül :F
yok valal zaten düşük dizi nazar değdirmem o yüzden:F

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
adamalrın anlamayacağı bir sürü siyasi terim-grup var) deniz gezmiş,mair çayan falan :)
neyse hepsini geç aynı şirketin yaptığı aynı türde ezelin reytingleri ortada o yüzde tür bir bahane değil ::)

konu nereden nerye geldi tubanın bir kitlesi var ancak çok büyük değil bu kitle ona ço ksadık olduğu içni her fırsatta gözüküyorlar sadece tıpkı songülünkü gibi:) gördüğün gibi songülün dizisi de ne hatırla sevgiliyi ne de öbgz nin tekararını geçebiliyior

yok valal zaten düşük dizi nazar değdirmem o yüzden:F
Düşük dizi görmemişsin sen :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
kpa 20dakikada biraz iyi bir dizi daha az zeka istiyor)) bölümler 20 dakika da kesik kesikti kpa da devamlılık arz ediyor ama Avrupaya açılacak hikaye)))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
örapalılara göre madem niye ay yapım kss yi tanıttı bu sene:)
kss nin görüntü kalitesi çok iyiydi hakkını vermek lazım. ben destere ye de başlamadan önce de demiştim sana rağmen bu dizi tutar diye ama senaryo berbat çıktı)) araçlarda görüntülere kanmis muhtemelen bir de kıvanç var yani. O da arapları etkilemiş olmalı

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,311
Puanı
1,061
kss nin görüntü kalitesi çok iyiydi hakkını vermek lazım. ben destere ye de başlamadan önce de demiştim sana rağmen bu dizi tutar diye ama senaryo berbat çıktı)) araçlarda görüntülere kanmis muhtemelen bir de kıvanç var yani. O da arapları etkilemiş olmalı
öropada değil miydik arapalra niye döndük araplara çoktan kakalandı kss :) ben cannesta 4 dizisi varken kss nin tanıtılmasını şey ediyorum medcezir,karadayı ya da kpa seçilebilirdi ama kss ye özel gece ve parti yapıldı

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
öropada değil miydik arapalra niye döndük araplara çoktan kakalandı kss :) ben cannesta 4 dizisi varken kss nin tanıtılmasını şey ediyorum medcezir,karadayı ya da kpa seçilebilirdi ama kss ye özel gece ve parti yapıldı
örapa diye yazdin ben araplar diye anladım))))

kss rus başrol var bir de görüntüler çok iyi ondan tanıtım yapılmış olabilir. My de de rus başrol var aynı mantıkla ilerleriz diye düşünmüş olabilirler)))