Kara Doğumgünü 6. BÖLÜM LONCA TV

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
KARA DOGUMGÜNÜ 6. BOLUM

(OMER KARAKTERI @sürgünüm e ITHAF EDILMISTIR....)

ELIFIN AGZINDAN
Arabanin önunü kesenler karsisinda cok korkmustum.Ama Allahtan Aysenur arabayi durdurmamisti ve üstlerine üstlerine gitmistik.Sonra ciddiyetimizi anlayinca önumuzden cekildiler.Pesimizden geliyorlardi.Ben iyice Omere sokulmustum.Cok korkuyordum ben.Baharla Fatmaysa birbirlerine sokulmuslardi.Onlarinda korktugu her hallerinden belliydi.Bir süre sonra arkamizdakileri göremez olmustum.Bunlarin hepsi Aysenur sayesindeydi.Ara yollari o kadar iyi biliyorduki..Yolumuz biraz uzamisti ama o adamlari atlatmistik ya cok mutluydum.Sonunda Sabiha Gokcen havaalanina gelmistik.Hemen iceriye girdik.Paralar Aysenurda oldugu icin o siraya girdi.Sira ona gelince
"Lutfen 6 kisilik yer istiyorum.Yani 2 sirayi istiyorum.Pilottan uzak olsun lutfen.Birde lutfen en iyi ucus olsun.Siz ona ne diyorsunuz bilmiyorum ama en pahalisi olsun." dedi.Ne yani biz simdi en konforlu sekilde mi ucacaktik.Daha önce hic boyle ucmamistim.Zengin oldugum halde fazla para gitmesin diye hep ekonomik biletler aliyordum.
Kadin "Tamam" dedi ve biletleri Aysenura uzatti.
Ucak 1 saat sonraydi.
Omer "Kafeteryaya gidelim mi askim" diye bana sordu.
Bende Olur dedim ve hepimiz kafeteryaya dogru yola koyulduk.Kafeteryadan iceriye girdik ve ilerlemeye basladik.Kafeterya cok şık bir yerdi.Duvarlari gökkusagı gibi rengarenkti yerleri süt beyaziydi.Masalarda ucuk pembe renklerindeydi.Ben boyle inceleye inceleye giderken nihayet bos bir masa bulduk ve oraya oturduk.Cam kenariydi. Cok hanimhanimcik kızıl sacli ve 19 yasindaymis gibi duran bir kız garson yanimiza geldi.Ismine baktim ' @Almila ' Ne guzel bir bir ismi var kizin.
Kiz " Ne istersiniz?" diye sordu.Ben actim o yuzden "Kasarli tost ve ayran " dedim.Diger herkesse cay istemisti.Kendimi obur gibi hissetmistim.Biz yiyecekleri beklerken bir adamin bize baktigini fark ettim ve bende ona caktirmadan göz gezdirdim.Huseyinin adamlari gibi giyinmisti.Simsiyah... Masadakilere "Suradaki adam bize bakiyor arkadaslar" dedim ve adami caktirmadan isaret ettim.
Omer " Ben bu adami taniyorum.Huseyinin adami bu " dedi.Demek tahminim dogruymus.Adama yine baktim.Simdiyse biriyle konusuyordu.Kesin Huseyine burada oldugumuzu haber veriyordu.Biz tam masadan kalkip gidecekken @Almila yanimiza geldi.Elinde siparisler vardi.Ben tostumu ve ayranimi aldim.Cok guzel görunuyordu.Digerleri bana sok olmus bir sekilde baktilar.Ama aldirmadim ben actim.Omer parayi @Almila ya ödedi.Sonrada gitmeye basladik biz kafeden ayrilirken kafenin camlari parcalanmisti.Ben cok sasirmistim.Huseyinden bu kadarini beklemiyordum.Havaalaninin kafesini basmak nedir ya.Cikmadan son kez iceriye baktim.Baya bir yarali vardi.Onlara üzulerek baktim ve Omerime sarildim kafeden ayrildigimizda ucağa 10 dakika kalmisti.Ucaga dogru yururken bütun gorevliler kafeye akin ediyorlardi.Ucak pistinin oraya geldik ve ucaga dogru yola koyulduk.Ucaga binince yerlerimize gectik.Ucak biz bindikten 5 dakika sonra hareket etmeye basladi.Korkuyordum evet itiraf ediyorum ucaktan korkuyordum...
Korkumu yenmek icin yanimdaki kücük camdan bakmaya basladim ve çığlık attim.Omer "Iyimisin?" diye bana sordu ve ben ona döndügümde onun yüz ifadesini gördüm.Cok korkmus duruyordu.Onun boyle görunmesine dayanamadim ve "Iyiyim ama Huseyinin adamlari pesimizde" dedim.Omer dahada tırsmısti galiba.Yüz ifadesi dahada korkmus bir görunum almisti cünku.Biz boyle konusurken ucak durdu ve iceriye adamlar girmeye basladi...
1 YIL ONCE CİGDEMIN AGZINDAN CAMIO GEZEGENI

"Cigdem bu gorev sana ait o dünyaya bizim soyumuzu yayacaksin.Once Lonradan baslayacaksin.Bütun insanlar büyülendi.Love hotelde genel müdür olacaksin ve Bütün dünyaya Camio soyumuzu yayacaksin.Bu gorevi sana vermeyi en basindan beri düsünüyordum.Hadi bin gemine "
Ben cok mutluydum o dünyadan intikamimi alacaktim.O dünya benim ailemi almisti bende dünyayi alacaktim. Babam gibi sevdigim Camio Gezegeninin yöneticisi olan Emre abime son kez sarildim ve bana bu görevi verdigi icin tesekkur ettim.Sonra da uzay gemisine bindim.Icimdense 'ARTIK BENDEN KORK DÜNYA' diye geciriyordum.

6. BÖLÜM SONU...
@Çiğdem- e tesekkur ediyoruz.Kendisi her dizimde oynuyor ve hep kötu karakter oluyor.Cünku bu isme kötu karakterlere yakısıyor.Ayrica kendisi her sahneyi yazmama izin veriyor.Bu yuzden @Cigdem- seviliyorsun.

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Güzel olmuş @cookies
Eline sağlık puanım 10
Saol :) Biraz zorlandim yazarken ya.Birde benim bir takintim var her bolumun sonu heyecanli olmali diye o yuzden @Çiğdem- i dahil ettim.Hic aklimda yoktu dahil etmek.O ucak sahnesindede cok dusundum Londraya hemen gitsinlermi diye ama iste sonra aklima bu sahne geldi ;)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
İlk baştaki kısım çok iyiydi bir kaç argo kelime ve sahne dışında. O kafenin patlamasına kadar tasvirler duygular iyiydi vampirli diziye göre gelişme vardı.. ondan sonra eski cookies geldi))) orada bol tarif ve duygu vardı çabucak geçti. Onun dışında fena değil

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
İlk baştaki kısım çok iyiydi bir kaç argo kelime ve sahne dışında. O kafenin patlamasına kadar tasvirler duygular iyiydi vampirli diziye göre gelişme vardı.. ondan sonra eski cookies geldi))) orada bol tarif ve duygu vardı çabucak geçti. Onun dışında fena değil
O sahneden sonra tökezledigimi bende fark ettim.Yani haklisin.O sahneden sonrayi cok cabuk gectim cünku Londraya gitmeleri gerekiyor artik.Ama begendigine sevindim

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Son sahnede Çiğdem ne oldu ona öyle anlayamadım(b) heyecan dolu güzel akışlarla ilerliyordu taki sona kadar son u anlamadım ama beğendim eline sağlık

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

cookies

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
@gözlemci vampir zombi karışımı birşey olmuşum insanları yiyecekmişim hahaha :F
@sürgünüm benim senaryoma hiç bakmadın :T
Elbette.Senin rolun baya iddiali bir rol.Camio soyunun dünya yoneticisi olacaksin. ;) Gelecek hafta annenlere noldugunu soyleyecegim.UNUTMAKI BU SAHNELER 1 YIL ONCE.ACABA SU ANDA NERELERDESIN ? NAPIYORSUN ???