Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,125
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E0ob6UVXMAUxh3-.jpg

Gold Film'in yeni dizisi 'Kanunsuz Topraklar'ın kadrosuna sürpriz isimler

Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstleneceği, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturacağı, başrolünde Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memli'nin (Ali Gelik) alacağı dizinin çekimleri ay sonunda başlıyor.

Zonguldak sahneleriyle başlayacak olan ve 1940'lı yılları anlatacak dizide Murat Daltaban (Malik), Kaan Taşaner (Yavuz), Eylül Su Sapan (Behice), Serdem Paçal (Fikriye), Ali Erkazan (Tahir), Mine Teber (Fatma), Doğaç Yıldız (Cemal), Arif Diren (Teğmen Sezai), Onur Kaya (Eyüp) ve Ezgi Çelik (Asude) yer alıyor.

Gülfem (Esra Bilgiç) ile Davut'un (Uğur Güneş) zorluklarla sınanan etkileyeci aşk hikayesini anlatacak olan Kanunsuz Topraklar yeni sezonda FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Kadro güzel görünüyor hatta FOX saçma sapan bir şey yapmazsa yeni sezonda tutacağı şimdiden garanti olan tek iş bence.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,619
Puanı
860
Kadro kağıt üstünde güzel duruyor. Gelecek sezonun en iyi işlerinden biri olmaya aday.

Çekimleri ay sonunda başlayacaksa bakalım Necip Memilli ne zaman ayrılacak Çukur'dan?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,055
Puanı
1,060
Iyy Doğaç Yıldız nasıl seçtirdi acaba kendisini böyle bir diziye? Kadro genel olarak iyi kuruldu. Murat Daltaban ve Kaan Taşaner yeniden bir aradalar. :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kadro iyi gözüküyor ve bence FOX'un en iddialı dizisi yeni sezon için ama bu dizi aynı Kurşun gibi ya tutar ya da erken final yapar.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,079
Puanı
410
Fox gel senle anlaşalım mucize doktor u bitir bunu perşembe ye koy
Zaten büyük ihtimal öyle olacak, MD sıktı bitirirler.
------

Iyy Doğaç Yıldız nasıl seçtirdi acaba kendisini böyle bir diziye? Kadro genel olarak iyi kuruldu. Murat Daltaban ve Kaan Taşaner yeniden bir aradalar. :A
Doğaç Yıldız’ı neden sevmiyorsun merak ettim ben hiç tanımıyorum ama mimar sinan konservatuar mezunuymuş :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
------

Doğaç Yıldız’ı neden sevmiyorsun merak ettim ben hiç tanımıyorum ama mimar sinan konservatuar mezunuymuş :A
Ona kalsa onun sevmediği isimler hiçbir yerde oynayamaz oynarsa da torpille ve şans eseri seçilmiştir. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,125
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Karakterlerin detayları da şöyle:
Zonguldak sahneleriyle başlayacak 1940'lı yılları anlatacak olan dönem dizisinde Necip Memili "Ali Gelik" adında bir maden patronuna hayat verecek. Aynı zamanda Gülfem'in de babası olan başka bir maden şirketinin sahibi olan Malik'i Murat Daltaban, Malik'in avukatı Yavuz'u Kaan Taşaner canlandıracak. Malik'in diğer kızlarından Behice'yi Eylül Su Sapan, Fikriye'yi Serdem Paçal oynayacak.

Madende çalışan usta oyuncu Ali Erkazan Davut'un babası Tahir'i, Mine Teber ise Davut'un annesi Fatma'yı oynayacak. "Kanunsuz Topraklar"da Davut'un kardeşlerinden Cemal rolüyle Doğaç Yıldız, Eyüp karakteriyle de Onur Kaya seyirci karşısına çıkacak. Ezgi Çelik ise merakla beklenen dizide Asude adlı şarkıyı canlandıracak.

Kadro kağıt üstünde güzel duruyor. Gelecek sezonun en iyi işlerinden biri olmaya aday.

Çekimleri ay sonunda başlayacaksa bakalım Necip Memilli ne zaman ayrılacak Çukur'dan?
Zümrüdüanka geliyor ya da Karagül :A
Bzç 2 olacak gibime geliyo
Fox gel senle anlaşalım mucize doktor u bitir bunu perşembe ye koy
Kadro iyi gözüküyor ve bence FOX'un en iddialı dizisi yeni sezon için ama bu dizi aynı Kurşun gibi ya tutar ya da erken final yapar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadro gayet iyi görünüyor, yeni sezonda izleyeceğim ilk dizi belli oldu diyebilirim. Sezon sonuyla beraber Çukurova'yı tamamlayarak bırakmış olacağım, yerine de Kanunsuz Topraklar gelir o halde. Şimdiden hayırlı olsun, yolları açık olsun. :Z

@Dosi izliyor muyuz, tam bizlik gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Kadro gayet iyi görünüyor, yeni sezonda izleyeceğim ilk dizi belli oldu diyebilirim. Sezon sonuyla beraber Çukurova'yı tamamlayarak bırakmış olacağım, yerine de Kanunsuz Topraklar gelir o halde. Şimdiden hayırlı olsun, yolları açık olsun. :Z

@Dosi izliyor muyuz, tam bizlik gibi. :A
Ben artık dizileri çok rahat yarıda bırakıyorum :A bu dizi bi de FOX'ta yayınlanacak. Gününde zaten izlemem imkansız.
Yaz sonrası modunda olursam duruma bakarım ama uzun zamandır dizi modum yok olmuş :A yani yerli 2-3 saat olan diziler. Hekimoğlu harici 1 tane bile dizi izlemiyorum artık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben artık dizileri çok rahat yarıda bırakıyorum :A bu dizi bi de FOX'ta yayınlanacak. Gününde zaten izlemem imkansız.
Yaz sonrası modunda olursam duruma bakarım ama uzun zamandır dizi modum yok olmuş :A yani yerli 2-3 saat olan diziler. Hekimoğlu harici 1 tane bile dizi izlemiyorum artık :A
Yaşlanmışsın sen de, tek tek emekli moduna giriyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Yaşlanmışsın sen de, tek tek emekli moduna giriyoruz. :A
Ya zaten yıllar önce dizi izleme olayım yoktu. Son 2 sene çoğaldı ama bu sene çok çabuk bıkmaya başladım dizilerden :A Çocukluğumda izlediğim yabancı sitcom dizilerine odaklanmışım. Birazda onun etkisi galiba :A
Eski enerjim yok zaten. Aşırı üşengeç ve tembellik modum var :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ya zaten yıllar önce dizi izleme olayım yoktu. Son 2 sene çoğaldı ama bu sene çok çabuk bıkmaya başladım dizilerden :A Çocukluğumda izlediğim yabancı sitcom dizilerine odaklanmışım. Birazda onun etkisi galiba :A
Eski enerjim yok zaten. Aşırı üşengeç ve tembellik modum var :A
Aynı şey bende de var, hepimizde bir üşengeçlik ve tembellik var. Dua falan oku bize, gidişat iyi değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dizinin kadrosu güzel görünüyor, dizi tutmaya çok müsait ama yanlış gün kurbanı olma olasılığı da çok yüksek. Severek izlediğim dönem dizisi sayısı 1 diye hatırlıyorum, belki daha fazladır. :A Konusu da aşırı ilgimi çekmedi ama merak ediyorum hatta izleyebilirim. :A