Kanalların Sosyal Medya Karnesi | Güncel

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
arkadaşlar bu rakamlar tamamen kanalların popülerliğini yansıtmıyor, hiç facebookta sayfa açtınız mı bilmiyorum ama isterseniz ücretini ödediğiniz takdirde size ücret karşılığında facebook takipçi buluyor, bence kim çok para yatırdıysa bu işe o önde, twitter gerçektir çünkü twiter da bunu yapamıyorsun

Twitter'da da var, 1000 takipçi 10 lira'ydı en son. :):) Fakat sonradan takibi bırakabiliyorlar. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sosyal medya'nın en güçlü 2 dizisi Fox'taykan bu kadar düşük gitmesine bir mana veremedim...Sosyal medyada Bir Atv olmalıydı bence Fox...

Kanal D'de çok düşük gidiyor...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Açıkcası Star'ın bir numaralar yaptığını düşünmeye başladım. El değiştirmeden önce 60.000 facebook takipçisi bir gün içinde 100.000`e daha sonra ise günde 50.000 falan oranında arttı. Yani dikkat ediyordum Star sayfasında sayfayı yenileyince 1 beğeni artıyordu. Bu kadar hızla artması bana pek mantıklı gelmiyordu...

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
arkadaşlar bu rakamlar tamamen kanalların popülerliğini yansıtmıyor, hiç facebookta sayfa açtınız mı bilmiyorum ama isterseniz ücretini ödediğiniz takdirde size ücret karşılığında facebook takipçi buluyor, bence kim çok para yatırdıysa bu işe o önde, twitter gerçektir çünkü twiter da bunu yapamıyorsun

Hiç twitter kullanmadın galiba. :))))

Twitter'da bedavaya bile takipçi kazanabiliyorsun, bir ton takipçi kazanma sitesi var. :))

Twitter'da takipçi sayısını arttırmak çok çok kolay. :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
atv ve star facebookta iyi show ve kanal d ise twitterda iyi