eTV Kanal Savaşları - 4. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,744
Puanı
1,061
Hhaha gerçekten büyük keyifle okuyoruz @Aserat :F @xBUGRAx @Yiğitt Tarafı ayrı komedi ben @mrt-06 @xemrexxx olayı ayrı komedi :F :F :F

@serhatt da ihanetini anladım sanıp korkuyor Osmana ecünnü getirdi diye kızıyorum oda komikti :A :A :A
@serhatt la bu şekilde iyi kanal idare ediyoruz vla başarılıyızda işin ilginç yan ı :A :A :A
ben kimseden korkmam sen kimsin :A
Şevval'le olan telefon görüşmem iyiydi. :A
Son sahne Yasak Elma Ender'in muhteşem dönüşü gibi olmuş :A :A @Yiğitt ve @xBUGRAx'in ihtiraslı yasak aşkı kalp ben merakla okuyoruz :love1::F
@Aserat eline sağlık çok güzel olmuş :D @Yiğitt @MasacRE sahnesi süperdi :A yiğitten yumruk bekledim ama yapmadı @serhatt sen neler yapıyosun öyle ya:A @xBUGRAx zor duruma düştü bakalım ne yapacak
Eline sağlık :A Çiğdem'i xemrexxx gambazlamış. :A
Murat Yıldırım Show'a yakışır sadece, iyi olmuş. Suskunlar hala unutulmadı sonuçta. :A

Nedense sadece dizilerde polis de her zaman en önemli anlarda pat diye çıkar. :A
@Aserat güzel ve keyifli bir bölüm olmuş, emeğine sağlık :D

@Yiğitt @MasacRE sahnesi güldürdü :A Bölüm sonundaki tecavüz sahnesi de sesli güldürdü :A @xBUGRAx
@xBUGRAx’le geçirdiği geceden sonra @Yiğitt Kanal D binasına gitmek için evinden çıkıyor. :A