Zey TV Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Zey TV 🍒)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Yılın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
111,033
Puanı
1,060

2 Haziran 2020 tarihinden itibaren kanalımız sizlerle .
Müzik, TV dünyası, sinema ve spor programlarını barındıracağımız kanalımızda amacımız en çok izlenen değil en kaliteli, öğretici ve eğlendiren programlar sunmak olacaktır.

Kanalımızın tanıtım videosu:

Kanalımızda şimdilik yer alacak programlar ise şöyle:
1

2019 yılından beri yayınlanan Kim Daha İyi Seslendiriyor? programında bilinen şarkıları farklı seslerden dinlemeye devam edeceğiz.

2

1 sene önce yayınlamaya başladığımız Jeneriklerle Geçmişe Yolculuk programımız bu sene 2. sezonu ile sizlerle olacak. Bu sezonda da final yapmış olan diziler hakkında ufak bilgiler ve jenerikleri paylaşacağız.

3

Seneler önce eğlencesine başlayan sonra bir yarışma ve programa dönen, diss yemeyi seven ve diss kapmak için mücadele eden yarışmacıların yarıştığı Diss Savaşları çok yakında yine ekranlarda olacak.

4
@xdragxx ile yepyeni bir proje olan Cevapsız Sorular her hafta Zey TV'de olacak.

5
@Tolstoyevski 'nin sunumu ile sevilen eserlerin hikayesinin ve anlamının anlatıldığı Hikayesi Sözlerde programı sizlerle olacak.

6
Kim Daha Güzel Seslendiriyor programının spin offu , @Tolstoyevski 'nin sunumu ile Kim Daha İyi Seslendiriyor? Yabancı Şarkılar sizlerle olacak.

7

@Sherlock 'un sunumu ile gerçekleşen yeni
programında, forum üyelerimizin takıntılarına ortak olacağız. Bu takıntıları da fav10 üyelerimiz ile birlikte dile getireceğiz.

8

@Tolstoyevski 'nin sunumu ile yeni eğlence yarışmamız Fav10 Okey Oyunu Turnuvası Zey TV 🍒 bünyesinde.

9
@xdragxx 'in yıllar önce foruma kazandırdığı FF Var Mısın Yok Musun yeni bölümler ile kanlımızda.

10
Ve forum tarafından da en iyi yorumcu olarak seçilen isimlerle sürpriz programlar ilerde huzurlarınızda olcak.

Son düzenleme:
Logon da (eski) Avatarın kadar tatlı olmuş Zeynepcim.

Hayılı olsun
👏👏👏👏

Reactions: Dosi
Öncelikle afişleri bana ayrlayan @Sherlock a çoook teşekkür ederim 🥰

Reactions: Sherlock
Hadi hayırlı olsun. Stopajını ve vergilerini eksiksiz yatırmayı unutma.

Reactions: Dosi
Sen de mi kanal actın😱 @Dosi neden @Aserat in kanalından ayrıldın
Ben logonu beğenmedin
@Aserat 'ın kanalda pek bir şey yapmadım

En İyi Ben Seçerim vardı bitti sonra aldı ve yayınlamadı bir daha. Diss Svşları'nı aldı forum yenilendi yrışma zoraki son buldu

Daha fazla projelerim kaybolsun istemedim

Rica ederim Dosi hanım, hızınıza zar zor yetiştim. Bu yüzden bir tık acele etmem gerekti, umuyorum ki beğenmişsinizdir.
Bayıldım. Bi de 2şer yapmışsın. Zorlandım hangisini alayım diye
dönüşümlü kullanırım

Sen de mi kanal actın😱 @Dosi neden @Aserat in kanalından ayrıldın
Ben logonu beğenmedin
Yayınlamadı değil sen başlatmadın yoksa her şey hazırdı.
Forumun yenilenmesi de benim suçum değil.

Reactions: Forumdash and Dosi
Hayırlı, uğurlu ve tabii ki bol reytingli olsun Dosi hanım.
Kırmızı etiket de ayrıca güzel durmuş bence, logo ile son derece uyumlu. Hoşuma gitti.

Reactions: Özgür and Dosi