YS Kanal Kimliği ve Projeler Tanıtımı (Kanal Yenisu)

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@xemrexxx @Emre Ozansoy eski devletlerinin inançlarını koymuyorum karya devleti inancı yeraltı evleri yapıp her yerde çoğalma üstüne başka bir gezegene gittiklerine inanıyorlar ve orda çoğalcaklarına inanıyorlar
oyüzden sevgilisi varsa bir erkeğin yada evliyse ölcekse yan yana yatırıyorlar tek yastık oluyor ve yatak oluyor ev eşyaları oluyor
ben bunu yazdığım çocuk dizisine neden koymuyorum söylüyorum ancak bu durumda korkutucu bir şey çıkar ama siz beni mecbur bıraktınız özellikle sen @Emre Ozansoy @serhatt @Özgür @slhttnmtl @mrt-06
sebebide çocuklara kötülük yaptınız ucu açık dizi seyrettirerek exxende @xemrexxx @Forumdash @EmreCan haberi iletsin

• Harika
Reactions: xemrexxx

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
@xemrexxx @Emre Ozansoy eski devletlerinin inançlarını koymuyorum karya devleti inancı yeraltı evleri yapıp her yerde çoğalma üstüne başka bir gezegene gittiklerine inanıyorlar ve orda çoğalcaklarına inanıyorlar
oyüzden sevgilisi varsa bir erkeğin yada evliyse ölcekse yan yana yatırıyorlar tek yastık oluyor ve yatak oluyor ev eşyaları oluyor
ben bunu yazdığım çocuk dizisine neden koymuyorum söylüyorum ancak bu durumda korkutucu bir şey çıkar ama siz beni mecbur bıraktınız özellikle sen @Emre Ozansoy @serhatt @Özgür @slhttnmtl @mrt-06
sebebide çocuklara kötülük yaptınız ucu açık dizi seyrettirerek exxende @xemrexxx @Forumdash @EmreCan haberi iletsin
Seni neye mecbur bıraktılar, kime haberi iletelim? :eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
Değişikmiş :eek:

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Seni neye mecbur bıraktılar, kime haberi iletelim? :eek:
sihirli annemin exxendeki finali ucu açık bitti bende irlandaya gitmeden önce iş çıkarmayın demiştim başıma
diziyi eleştirdiler eski kadro yok diye çocuklara kötülük yaptılar birde Nisa var diye beğenmiyende vardı birde küfürlü parodi var acunun kızına yapılan
@Emre Ozansoy @serhatt @Özgür @slhttnmtl @mrt-06 @Tolstoyevski
bence küfürlü parodi kim var bilmiyorumda ona da bir mesaj bu bence forumdan olabilir @EmreCan @Forumdash

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi 17.Sezonunda büyük süpriz
eski asayiş özel ekibi olan Sena müdür ve ekibi kötü tarafa geçer
hiç eskiden faili meçhul dosyası olmayan bir ekip aynı şimdiki Rıza baba ve ekibi gibi ve Rıza baba onun eskiden o ekipte komiser yardımcısı Hakın polisi haftaya pazartesi yenisuda @dosimosi @Angelica @serhatt @Forumdash

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Halkın Polisi
406.bölüm fragmanı
eski asayişl özel ekibi Sena müdür ve ekibi ve şimdiki asayiş özel ekibi Rıza baba ve ekibi
eskiden iyi taraftan ve rıza baba ve ekibi kötüleri yakalıyan ekip karanlık tarafa geçiyor ve onlarında faili meçhul dosyası yok lakabı sena anne ekibin annesi eski asayiş özel ekibin annesi o polis teşkilatının annesi sayılır Ardından onun komiser yardımcısı olarak ekibine aldığı Rıza bu göreve değil osman amir tarafından
şimdi sena müdür ve ekibi kötü tarafta rıza baba ve ekibi iyi tarafta zorlu kabus dolu bir macera onları bekliyor
ikiside 9 canlı ekip ikiside aynı güçte ikiside çılgın bir ekip Halkın polisi yarın yenisuda @dosimosi @Angelica @EmreCan @The_Erinch @serhatt @Angelica @Forumdash

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Halkın Polisi
406.bölüm fragmanı
eski asayişl özel ekibi Sena müdür ve ekibi ve şimdiki asayiş özel ekibi Rıza baba ve ekibi
eskiden iyi taraftan ve rıza baba ve ekibi kötüleri yakalıyan ekip karanlık tarafa geçiyor ve onlarında faili meçhul dosyası yok lakabı sena anne ekibin annesi eski asayiş özel ekibin annesi o polis teşkilatının annesi sayılır Ardından onun komiser yardımcısı olarak ekibine aldığı Rıza bu göreve değil osman amir tarafından
şimdi sena müdür ve ekibi kötü tarafta rıza baba ve ekibi iyi tarafta zorlu kabus dolu bir macera onları bekliyor
ikiside 9 canlı ekip ikiside aynı güçte ikiside çılgın bir ekip Halkın polisi yarın yenisuda @dosimosi @Angelica @EmreCan @The_Erinch @serhatt @Angelica @Forumdash

Bekliyoruz cnm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bembeyaz Aşk 33.Sezonu
587.Bölüm Fragmanı
Yeni bir peri ailesi
İrlanda’dan bodruma göç eden bir peri ve ailesi
Bir fani kızın ailesi görücü usulüyle cadı olduğunu bilmediği bir erkeğe vermek ister
Acaba sebep ne
@12.Adam @serhatt @Forumdash @EmreCan @xemrexxx @Angelica
------

@Angelica

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Periler diyarı ve Sihirli kız dizisi birleşip BEMBEYAZ BİR AŞK 33.SEZONUYLA perşembe günü yenisuda
bir fani kızı görücü usulüyle cadıya vermek istiyor sebep bir erkekle mesajlaştı diye
o kızın ailesi oğlanın ve ailesinin cadı olduğunu bilmiyor.
Bembeyaz Bir Aşk 33.Sezon ilk Bölümüyle Kanal yenisuda
------

@Angelica @EmreCan @xemrexxx @Forumdash
------

@12.Adam

Son düzenleme: