Kanal D'den Yeni Dizi: ''Fakirler''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Kanal D'den Yeni Dizi: ''Fakirler''

indir-3.jpg

Yeni sezona birçok dizi hazırlayan Kanal D'den bomba bir dizi daha geliyor!

Yapımcılığını D Yapım'ın üstleneceği diziyi Ulan İstanbul ve Familya gibi dizileri yazan Uğraş Güneş kaleme alacak. Mesut Yar'ın haberine göre Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'un ikilisinden çıkan bir hikayeyi kaleme alacak olan Uğraş Güneş ve D Yapım çalışmalara başladı. Suç drama işi olacak olan dizinin ismi ''Fakirler'' olarak belirlendi.

''Fakirler'' yeni sezonda Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Abarttılar iyice. O kadar kişinin emeğine yazık olacak valla ona yanarım. Tüm kanallar sürü ile dizi hazırlığında. Her kanalda en azından 2 3 gün eski diziler yayinlanacak ki o zaman toplasan yeni sezon için 25 dizi falan lazım olacak yeni. Ama bakıyorum sadece tek kanal artık 15 dizi hazirliyor yeni sezon için. E o zaman 10 dizi falan da yayından kalkacak falan ve emekler çöpe.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Adamlar hiç uğraşmamış direkt yapıştırmışlar ismi. :D Senarist iyi senarist. Ama isim falan pek dram gibi durmuyor ya. Shameless'e benzemez umarım. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İsim muhteşem cidden. :A
Tam Kanal D'me yakışır bir isim. :bhr:

Ahmet San

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
4
Artık şöyle bir kural var:
Dijital'e iş hazırlayan senarist özgün ve kaliteli bir dizi kaleme alacak.
Televizyon'a iş hazırlayan senarist denenmiş tutmuş projeleri başka konularla değiştirerek yeniden kaleme alacak.

Yani kaliteli, özgün bir senaryo ve yazar topluluğu elinden çıkan dizi izlemek için dijital şart. (Masum, Fi) gibi. Ama yok ben televizyondan vazgeçmem diyorsanız buyurun aynı konuları işleyecek 2-3 dizi farklı kanallarda oynayacak. Hepsi aynı hamam aynı tas. Televizyon izlemeyi aptallık bulmaya başladım bunlar sayesinde.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,983
Puanı
1,061
Uğraş Güneş çok iyi bir senarist. Komedi olsa izleyebilirdim ama dram olduğu için emin değilim.