Kanal D'den Şok Karar ! Şanslı Masa Cumartesi PT1'de Akasya Durağı PT2'de !

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
" Nuri dizi mi? " demen beni şaşırttı doğrusu... Akasya Durağı'nın A/B reytingini 2'ye değil 3'e bile katlamak zor değil... Çünkü 2.38 reytingle sondan 1. mi, 2. mi ne olmuştu haftalık sıralamada... STV dizilerinden sonraki ilk yapım A/B'de:):):) Şanslı Masa 4.5- 5.5 reyting civarı alır.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Salı günleri karşısında sadece Tövbeler Tövbesi vardı ama Çarşamba günü Muhteşem Yüzyıl ve Çocuklar Duymasın karşısında tekrar bölümüyle bile ilk 10'a girdi :)

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Muhteşem Yüzyıl'ı sevmeyen, Çocuklar Duymasın'ın da esprilerini bayat bulanlar izleye izleye Şanslı Masa'yı izledi çünkü... Ayrıca ben yorumumda Şanslı Masa'nın çarşamba günü tekrarının iyi gittiğin yazdım ama güne göre... TOTAL'de 42. olup, 1.52 reyting ve 3 share almıştı...

Son düzenleme:

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Şanslı Masa'nın Cumartesi tanıtımları iyi yapılmazsa iyi reyting alamaz bence. :) Ama Cumartesi tanıtımları iyi yapılırsa totalde 4.20-4.90 arası , A/B de 5.5-6 reyting arası bir şeyler alır diye düşünüyorum. :) Akasya Durağı yine aynı reytingi alır diye düşünüyorum. :) Hatta biraz daha yükselebilir. :) Kavak Yelleri eğer Çarşamba günü yayınlanırsa çok fazla reyting alacağını düşünmüyorum. Totalde 3-4 arası A/B de 3.5-4.2 arası bir şeyler alır diye düşünüyorum. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
ben bu olay bana göre yahşi cazibenin reytinglerini arttıracak pt 1 de bir tek komedi olarak yahşi cazibe kalacak ve ayru-ıca sanşlı masanın ilk 5 e gireceğini tahmin ediyorum 5 reytingin altını görmez tazıcan sen sanşlı masanın fan kulübü sayfalarına gir ve ne dediklerini gör ondan sonra kararından vazgeçersin:)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
kavak yellerine gelir isek pazar pt 1 de yayınlanır:) çok güzel hareketler bunlar ise çarşamba pt 1 de olur:)

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Şanslı Masa Kanal D' nin yeni oyuncağı olma yolunca hızla ilerliyor. Yeni bölüm dışında her gün tekrarı filan gösterildi sanırım. Şimdide yeni gün verilmiş. İzlemeden önyargı oluştu diyebilirim. RTÜK MAsterchef programında kullanılan iğrenç ifadesini insanlık onuruna aykırı olduğu gerekçesiyle kanalı uyarmış. Şanslı Masa' da yaptırılan bazı şeylerde benzer bir uyarı alabilir.

Bundan Cumartesi özetleri aşırı etkilenecek o kesin zaten. Survivor en çok etkilenen program olacak çünkü özellikle haftasonları dizi ve yarışma izleyicileri genelde farklı oluyor. Cumartesi PT1' de ki birçok programda etkilenebilir. Akasya Durağı' nın zaman değişimide PT2' yi etkileyecek. Bu hafta dengelerde ciddi değişme bekliyorum.

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Akasya duraqı Yahşi Cazibe Gibi Olabilir Yani Anlatmak istediğim yahşi cazibe pt 2 de qayret çok iyi reyting alıyordu bu hafta ben bakacağım aksaya durağı seneryo hangi yöne gidiyor diye :) ama tabi sıkıcı ise kızım neredeye bakabilirim

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
şefkat tepe konusuda bilmem hikayesini de onun için onun hakkında birşey söylemeceğim zaten bir tek bize bağlı değil bu reytingler asıl reyting cihazı nasıl birşey anlamıyorum bizim televizyonada mı taktırsam :)