takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Baştan sona leş elle tutulur tek şey çocuklar duymasın gerisi harbi leş kanal d bitmiş bi kanal

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt Yeni yönetim eski havayı getiricez diye dizileri falan boşladı çok fazla yarışma , proram vsyle bu işlere girişti elde dizi yok bunlar habire program peşinde koşmaya devam ettiler , Şöyle sağlam bir dizi yapma zamanalrı geldi bence önce reytingli bir dizi yapsınlar gerisini sonra oluştursunlar Barış Falay ile Ezel tarzı bir dizi gibi :Z:Z:Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt Yeni yönetim eski havayı getiricez diye dizileri falan boşladı çok fazla yarışma , proram vsyle bu işlere girişti elde dizi yok bunlar habire program peşinde koşmaya devam ettiler , Şöyle sağlam bir dizi yapma zamanalrı geldi bence önce reytingli bir dizi yapsınlar gerisini sonra oluştursunlar Barış Falay ile Ezel tarzı bir dizi gibi :Z:Z:Z
Muhteşem İkili var işte, tam bomba iş :bhr:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Elinize sağlık @Yiğitt beyciğim. :)

Yazılanların hemen hemen hepsine katılıyorum. Murat Saygı kesinlikle hayal kırıklığı yarattı, genelde günü kurtarmaya yönelik. Fazla maliyetli olmayan diziler yayınlamayı tercih etti Kanal D ama bu iş maalesef az maliyetli projelerle olmuyor. Show'da ekonomik krizle boğuştuğu dönemde benzer bir yayın politikası izlemiş ve çokta başarılı olamamıştı. Daha sonra İçerde gibi, Çukur gibi bir tık daha fazla maliyetli işleri tercih edince toparladı. Kanal D'nin de yeniden eski günlerinde olduğu gibi Ay Yapım'ın, O3'ün, Med Yapım'ın garanti işlerini alması lazım. Bu sezonun tek umut vaat eden işi Muhteşem İkili gibi gözüküyor, konusu itibariyle tutma şansı var. Onun dışında O3 yeni bir proje hazırlıyorsa Kanal D için, o da başarılı olabilir.

Ayrıca beni bu sezon en çok hayal kırıklığına uğratan şey Kanal D'nin yeni sezon tanıtımı hazırlamamış olması. Bu işi tartışmasız en iyi Kanal D yapıyordu yıllardır, o yüzden geleneği bozmayıp bu sezon da güzel bir yeni sezon tanıtımı hazırlanmalıydı.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu kanalın artık daha az ve öz iş yapması gerekiyor. Senede 10 tane dizi yapacağına (daha fazla yapıyor hatta) şöyle 2-3 kaliteli dizi koy. Belli günleri sen kap hemen. Ama Kanal D şöyle bir hırs var illa 7 günde de ben olacağım hırsı.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Elinize sağlık @Yiğitt beyciğim. :)

Yazılanların hemen hemen hepsine katılıyorum. Murat Saygı kesinlikle hayal kırıklığı yarattı, genelde günü kurtarmaya yönelik. Fazla maliyetli olmayan diziler yayınlamayı tercih etti Kanal D ama bu iş maalesef az maliyetli projelerle olmuyor. Show'da ekonomik krizle boğuştuğu dönemde benzer bir yayın politikası izlemiş ve çokta başarılı olamamıştı. Daha sonra İçerde gibi, Çukur gibi bir tık daha fazla maliyetli işleri tercih edince toparladı. Kanal D'nin de yeniden eski günlerinde olduğu gibi Ay Yapım'ın, O3'ün, Med Yapım'ın garanti işlerini alması lazım. Bu sezonun tek umut vaat eden işi Muhteşem İkili gibi gözüküyor, konusu itibariyle tutma şansı var. Onun dışında O3 yeni bir proje hazırlıyorsa Kanal D için, o da başarılı olabilir.

Ayrıca beni bu sezon en çok hayal kırıklığına uğratan şey Kanal D'nin yeni sezon tanıtımı hazırlamamış olması. Bu işi tartışmasız en iyi Kanal D yapıyordu yıllardır, o yüzden geleneği bozmayıp bu sezon da güzel bir yeni sezon tanıtımı hazırlanmalıydı.
O3 Medya hazırlıyor yeni bir dizi, ben öyle duydum. Aralık - Ocak gibi yayındayız inşallah. :bhr: :Z

Bomba olduğu belli cnm Muhteşem Zibidiler :A :A :A
Sen de izleyeceksin diziyi, boşuna laf etme. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O3 Medya hazırlıyor yeni bir dizi, ben öyle duydum. Aralık - Ocak gibi yayındayız inşallah. :bhr: :Z

Sen de izleyeceksin diziyi, boşuna laf etme. :Z
Pazartesi ve Salı dışında şuan diğer günlerin hepsinde dizim yok ama bunlarda geliyor salı gününe :A :A :A
Ekran-Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1-30-800x434.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Çok erken fişlerini çekiyorlar yapımların. Dizilerin günleriyle, saatleriyle oynamak dizileri kurtarmak yerine iyice düşürüyor. Kanal D dizilerinden hep 1.lik bekliyor sanırım ama çok zor. İlk 5'te bile yer almasını başarı olarak görmesi lazım şu sıralar.