Kadiköy'de Gol Yok: 0-0

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Hayret bir şey ya. Bu adam kendini ne zannediyor anlamış değilim.
Bu adama fırsat verenler utansın. Bir de herkes arıyor hakemi benim gibi söyleyemiyor diyor. Bu çakma mafyalıkları çok olmaya başladı. Aklı başında Trabzonspor taraftardı da hak verir bu dediklerime.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
İzledim şimdi özeti @beyazsoy 2 net kırmızı demişsin görmedim öyle pozisyonlar yada özetin içinde yoktu 2 net penaltı diyosun 1 tane diego'nun pozisyonu vardı dengesini bozuyor trabzon'lu oyuncu penaltı bencede diğer penaltı pozisyonu2nu görmedim ben hangisini diyosun ayriyetten Fener baya gol kaçırmış

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
İzledin mi?

Ben de tekrar izledim iki net penaltı iki kırmızı kartı yemiş ama fener hakemi yenerdi ama olmadı)))
yav he he kesin öyle olmuştur :D

boş kaleye 1 metreden gol atamayan kazmalar yüzünden yenemediniz bırakın bahaneleri :D emenike çok büyük futbolcu sow da öyle hepsi büyük bunların :F

İzledim şimdi özeti @beyazsoy 2 net kırmızı demişsin görmedim öyle pozisyonlar yada özetin içinde yoktu 2 net penaltı diyosun 1 tane diego'nun pozisyonu vardı dengesini bozuyor trabzon'lu oyuncu penaltı bencede diğer penaltı pozisyonu2nu görmedim ben hangisini diyosun ayriyetten Fener baya gol kaçırmış
beyazsoy ceza sahası dışındaki pozisyonları da penaltıdan sayıyor galiba :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060

boş kaleye 1 metreden gol atamayan kazmalar yüzünden yenemediniz bırakın bahaneleri :D emenike çok büyük futbolcu sow da öyle hepsi büyük bunların :F

Sanırım yada yanlış maça bakmış olabilir :F

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059

Cezasasindan çıkmadık ki sen hangi ceza dışından bahsediyonn))) trabzonlular etten duvar ormusler çanakkale geçilmez oynuyorlar. Mahalle maçlarında bile böyle dandik takim olmaz)))
İkisi de diyagoya yapılıyor. Dengesi durduk yere niye bozulsun))) arkadan trabzonlular müdahale edince düşüyor.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,856
Puanı
910
Maçı hakettik. Hiç pozisyon vermedik birkaç duran top ve uzaktan vurulan şutlar dışında. Trabzonspor oldukça kötüydü. Fenerbahçe fena oynamadı ancak gol yollarında forvetlerimiz yine etkisiz kaldı. Çok basit goller kaçtı maalesef. İnşallah bu maçtan ötürü sezon sonu pişman olmayız.

Diego bence gün geçtikçe üstüne koyuyor. Dikine giden yaratıcı oyuncu sayımız maalesef fazla değil. Sadece Alper ve Diego bunu gerçekleştirebilen oyuncular. Bana göre bu ikisi her maç sahada olmalı. Bugün de gördüğümüz gibi bu ikisi olunca pozisyon bulmakta zorluk çekmiyoruz.

Emenike geçen hafta gol attı, gollerine devam eder diye düşündürürken yine hüsrana uğrattı. Bank Asya forvetlerinin kaçırmayacağı goller kaçırıyor bu adam. Kuyt ise bir iyi bir kötü istikrar olarak bu sezon pek iyi gitmiyor. Yine mücadelesini yapıyor ancak biraz daha fazla skora etki etmesi gerektiğini düşünüyorum. Kuyt yerine giren Sow oyuna hareketlilik getirdi, ilk yarının son haftalarından beri çok istekli oynayan Sow bence ilk 11 oynamalı.

Gelecek haftalardaki derbilerde umarım gol yollarında daha etkili oluruz, olmak zorundayız.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Cezasasindan çıkmadık ki sen hangi ceza dışından bahsediyonn))) trabzonlular etten duvar ormusler çanakkale geçilmez oynuyorlar. Mahalle maçlarında bile böyle dandik takim olmaz)))

İkisi de diyagoya yapılıyor. Dengesi durduk yere niye bozulsun))) arkadan trabzonlular müdahale edince düşüyor.
bize karşı sizde çok öyle maç oynadınız ama sen hatırlamazsın :)))
kız oyunu değil futbol hafif temaslarda penaltı menaltı olmaz maçta da fenerin bi penaltısı yoktu ama alıştınız tabi beleşten penaltılara her pozisyonu penaltı sanıyosunuz :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
bize karşı sizde çok öyle maç oynadınız ama sen hatırlamazsın :)))
kız oyunu değil futbol hafif temaslarda penaltı menaltı olmaz maçta da fenerin bi penaltısı yoktu ama alıştınız tabi beleşten penaltılara her pozisyonu penaltı sanıyosunuz :D
Ben çocukken ufak bir temasla arkadaşın ayağını kırmıştım)) temas var temas var arkadan ufak bir tik insani yere indirir. Omuz omuzada bir ton kuvvet adamı yikmaz iki tane net penaltı verilmedi önemli değil biz hakemi de yenemedik ona lafım))))

Forum İstatistikleri

Konular
170,455
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Malek