'Kadın'da Şok Ayrılık!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,170
Puanı
1,060
72182

FOX'un sevilen dizisi 'Kadın'ın yeni sezon ilk bölümünde şok bir ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın üstlendiği; başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Hümeyra, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Ahu Yağtu ve Gökçe Eyüboğlu'nun paylaştığı dizide 2 sezondur Hatice karakterini canlandıran ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar diziye veda etti.

"Kadın" yeni bölümleriyle her Salı FOX TV'de!

• Üzücü
Reactions: Angelica

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çok kötü ters köşe yaptılar mahvoldum o sahnede. Enver'e de ben buradan çıkamayacağım demiş. :(

Emeklerine sağlık.. Ondan başkası canlandıramazdı bu karakteri çok iyi seçimdi..

• Beğendim
Reactions: Angelica

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bekleniyordu zaten. Galiba ekip ile uyuşamadı. Yeliz olayında da gümbürtüdeydi. Bu sefer gönderdiler.:A

Hatice'yi nefret sebebi yaptığı için teşekkürler :A

• İlginç
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Kendini bu bataktan kurtarması güzel olmuş çok daha güzel bir projeyle kısa zamanda yeniden ekranlara bekliyoruz. :bhr: :Z

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sette birileriyle kavgalı mıydı :eek:

Hemen edin gıybete pis güllü :A

Yeliz ayrıldığında da Hatice ile ikisinde birinin öleceği haberi çıkmıştı. O zaman Hatice kurtulmuştu yine aynısı oldu. Ya karakterinin hikayesi bitti yada dizide istenmiyordu. Aynı olay iki kere olunca acaba sette istenmiyormuydu diye düşündüm yoksa bildiğim bi şey yok :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,170
Puanı
1,060
Hemen edin gıybete pis güllü :A

Yeliz ayrıldığında da Hatice ile ikisinde birinin öleceği haberi çıkmıştı. O zaman Hatice kurtulmuştu yine aynısı oldu. Ya karakterinin hikayesi bitti yada dizide istenmiyordu. Aynı olay iki kere olunca acaba sette istenmiyormuydu diye düşündüm yoksa bildiğim bi şey yok :A
Gıybet severim bilirsin :F

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu diziyi hala neden uzatıyorlar, sezon sonuna kadar erken final gelir diye ümid ediyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Nikos litas

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şok oldum cidden. :eek: Çok başarılı canlandırdı Hatice’yi. Çok iyi bir oyuncu... :(

Hümeyra’nın gelişi boşuna değilmiş demek. :A

Bu arada Bennu Yıldırımlar gibi birine ekipte istenmiyor diye bir teori üretmek nasıl bir saçmalıksa. Tüm ekibin ne kadar sevdiği ve 3 sezondur huzur içinde çalıştığı ortadayken.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu dizide ki doğal atmosfer hiç bir dizide yok. Günlük yaşam sıkıntılarının epik anlatımı çok başarılı bu dizide. Azerbaycan'a asla Fox gitmeyecek bu gidişle.:A

Laf atmak için lafı bi tarafından anlayanlara da buradan selamlar. :F
Ah şaka yapıyorum bebeğim. Bu diziyi anca birkaç fragmandan gördüm o kadar. :F FOX'suzuz hala... @xBUGRAx
Son cümle bana değil heralde. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hümeyra'nın Bennu'nun yerine geldiği belliydi zaten. Bir buçuk sezonunu izlemiş biri olarak üzüldüm ayrılmasına :T

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

armandos

Üye
Reaksiyon puanı
22
Puanı
39
Geçen sezon bitince ayrılacağı belliydi. farklı tiyatro oyunları vs var zaten. çok iyi proje bekliyor.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Şok oldum cidden. :eek: Çok başarılı canlandırdı Hatice’yi. Çok iyi bir oyuncu... :(

Hümeyra’nın gelişi boşuna değilmiş demek. :A

Bu arada Bennu Yıldırımlar gibi birine ekipte istenmiyor diye bir teori üretmek nasıl bir saçmalıksa. Tüm ekibin ne kadar sevdiği ve 3 sezondur huzur içinde çalıştığı ortadayken.
Herkesi kendileri gibi kavgacı, fesat, kötü ruhlu zannediyorlar zaar. :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz and Özgür

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Başarıyla görevini yerine getirdi, 2 sezon boyunca Hatice karakterini oynamadı yaşadı resmen. Hümeyra diziye dahil olduğu için baştan belliydi bu ayrılık, yolu açık olsun. :bhr: