Kadıköy'deki Fenerbahçe - Galatasaray Derbileri

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Artık ligin devam etmesi gerekmez.Masa başında bitirilmiş zaten bu lig.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Normalde kızardım da Bucaspor'un elenişinin ardından intikamımızı almış Fenerbahçe'ye tek seferlik bişey demiyorum.

Ayriyetten tam da derbi haftası Bursa'nın İstanbul BŞBSpor gibi bi takımı 6-0 yenmesi ve derbide Galatasaray'ın kart bağımlısı yapılması ne kadar büyük bir tesadüfmüş öyle.

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
İlginç bir maç kurallara göre başlamaması gerekiyordu...O fbnin yeni transferinin saçmalıkları gerçektende fenerbahçeden tekrar iğrendim...hakemin kafası yarıldı keita nın gözü çıktı barosun kemiği kırıldı kart yok ilginç sadece...

* BΣЯΚ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
137
Amacım kesinlikle kavga konusu açmak diil ama sizlere 2-3 satır şeyler yapıcam bu soğuk buz gibi akşamda :D. güzel oldu giriş

1- Geçen sezonki maçta Sabri, Arda hazırlanmışlardı. (Yani sizin yaptıklarınızı biz size uyguladık Baroni ile ). Emre'yi boğazlaması, reklam panolarına itmesi vs.......
2- Sizinle A.S.Y. de oynadığımız maçta Gökhan Gönül topu görmeyip bıraktı diye kırmızı yedi. Buna ne diyorsunuz :D.
3- Keita'nın gözü çıktı dediniz. Hadi tamam. 100. Yılımızdaki maçta kafamıza atmadığınız yabancı cisim kalmadı. Hatırlarsınız Tuncay atılanlardan bir su şişesini içmişti.
4- Keita'nın Carlos'a attığı yumrukla, Arda'nın abisi yaşındaki Semih'i boğazlamasıyla övünen siz GS'liler Baroni, Arda'ya bir söz söyledi diye mi Baroni saçmalık yaptığını zannediyorsunuz.
5- Bu sondur. Sayın Daum'un adeta kapak yaptığı bir söz var. Yenilgiden sonra büyüklük göstermek zordur. Aslında bu işin özeti.

Şimdi sorarım Ali Sami Yen'i başımıza yıkan, her yenildğinde işi hakeme, başkana, hava durumuna, ona buna bağlayan sizler,

Dinime küfreden müslüman olsa diyorum.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Abi dediklerin iyi hoş.Ama ben kim kime ne attı diye bakmıyorum.Bucaspor'un intikamı olarak yenilgiye de itirazım yok.Ama aynı stadyumda sadece Galatasaray'ın yenilmesi,Officer Tiraspol gibi takımdan 2 yemiş Twente'lerin galip gelebilmesi,falan filan çok ilginç bişey.Kasten bir şeylerin yapıldığı belli.İlla limon atılması şart değil.

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
o statda gsnin kaç katı altındaki takımlar fbyle berabere kalıyor yeniyorda gs neden yenemiyor...
ayrıca arda çok iyi yaptı semihe sen görüntüleri izle kardeşim...

* BΣЯΚ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
137
Bir sn. GS maçları çok önemlidir. Fenerbahçe küme düşecek bile olsa o maçı ne yapar ne eder kazanır. Galatasaray'da bu psikoloji ile geldi ve kaybetti.
Ayrıca yine aynı hataya düşüyorsun kardeşim. İyi yaptı diyorsun. O zaman Baroni'de iyi yaptı. Neden ? Arda ayağına basıyor. Baroni itiyor. Daha sonra adam ol diye üstüne yürüyor.

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
arda ayağına basmadı...görüntüleri izledinmi?selamlerken arda geri geri yürüyor o sizin yeni transfer arkadan bilerek onu itliyor...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Son zamanlar çoğu zaman skora da yansıyacak şekilde Galatasaray'ın üstünlüğüyle biten maçlardır.