Kadıköy'de Puanlar Paylaşıldı: 1-1

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Her ne kadar Fırat Aydınus bizi doğrasa da bu futbolla 1 puan normal sonuç ilk yarı çok iyi oynadı Fener sonra nedense yaslandılar ve gol geldi. Trabzon ve Kadıköy deplasmanlarını 4 puanla atlattık kadro kalitesi çok yeterli değil ama ligi bu şekilde götürürüz gibi görünüyor. :)
Takımın pili 30-35 dakika sonra futbolcuların koşacak hali kalmıyor.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
maçın skorunu doğru bulamadım ama maçın berabere biteceğini söylemiştim...maçın bir gsli olarak oyunun fb nin kontrolünde bittiğini diyebiliriz..hatta fb sezonun en iyi oyunlarından birini oynadı..açıkçası fb nin bariz üstünlüğü ile bitti maç..ancak maçtaki fb nin golü ofsayttı..ayrıca banın yaptığı hareket sanırım tüm liglerde kırmzıı karttır..sonuç olarak derbi maç berabere bitti..

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Umut oynuyor muydu sahi? Bi çıkarken gördüm bir de topu kaptırırken o kadar. Bizde adam akıllı ileri santrafor ve forvet yok. Kazma dediğimiz Burak Yılmaz'a muhtaç kaldık, ki bugün oyuna girdikten sonra adam oyunu hareketlendirdi. Sinan Gümüş filan da hikaye orta saha olarak. Bu maçı izlerken şu üç ismi çok özlediğimi ve takımda eksikliklerini hissettirdiklerini fark ettim; Felipe Melo, Drogba ve Eboue. Bu üçlü olsaydı takım bu kadar korkak oynamazdı ve belki de galip gelirdik bu etkisiz fenerbahçe'ye karşı...
Elmanderi unutmayalım