Kaan Yıldırım'dan Şaşırtan "Hekimoğlu" Açıklamaları!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
ELGo6MNXUAMGsro.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Hekimoğlu'nun oyuncularından Kaan Yıldırım dizi hakkında açıklamalarda bulundu!

Karga Seven Pictures'ın yapımcılığını, Hülya Gezer'in yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerinde; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı dizinin Mehmet Ali'si Kaan Yıldırım: "İlk bölümlerde dizinin tutmayacağını sandım. Çünkü içinde dram, aşk ve kavga yok, o yüzden de emin değildim. Doktor rolü benim için farklıydı. Zaten o yüzden kabul ettim. Ne güzel ki dizimiz tuttu. Temmuz gibi sete geri döneceğiz." dedi.

"Hekimoğlu" 2. sezonuyla Eylül'de Kanal D'de!

mv5bmtu4ngriytctodnmoc00zgq5lwi4ztg-U8QP.jpg

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Tutacağını düşünmüyordun neden dahil oldun. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kaan'ı Memoli rolü ile çok sevdim ve tabi ki Hadise faktörüde var sevmemde. O sebeple programın tamamını izledim. Çok samimiydi.:bhr: Hadise muhabbeti geçmedi o üzdü. Ibo'bun bir iki espri yapmasını ummuştum.:D

Konuyla alakalı yorumuna katılmakla birlikte, bende çok sevindim tutmasına.:Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
ky-GbE8.jpg

Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım, İbrahim Selim'in YouTube kanalında yayınladığı 'Bu Gece' programına konuk oldu!

Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Klavye Delikanıları, İnsanlık Suçu, Halka gibi dizilerde rol alan Kaan Yıldırım, şu sıralar Kanal D'de ekrana gelen 'Hekimoğlu' dizisinde canlandırdığı Doktor Mehmet Ali karakteri ile öne çıkıyor.

Yıldırım, Pazartesi günü konuk olduğu İbrahim Selim'in programında Hekimoğlu dizisi ile ilgili bir itirafta bulundu. Oyuncu,“İlk bölümlerde dizinin tutmayacağını sandım. Çünkü içinde dram, aşk ve kavga yok. O yüzden de emin değildim. Doktor rolü benim için farklıydı. Zaten o yüzden kabul ettim. Ne güzel ki dizimiz tuttu. Temmuz gibi sete geri döneceğiz.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Serkan Çayoğlu, Hande Erçel ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimler ile başrollerini paylaştığı 'Halka' dizisi ile ilgili de "7-8 dizi yaptım. İlk kez bir dizide, baştan sona senaryoyu elime alıp, ‘bu da böyle olur mu’ demedim. 19 bölüm sürdü. Çok tutarlı bir senaryosu vardı. Hiçbir işim için söyleyemem ama o iş hakkını bulmamış bir iştir. Karakterin de hikayesi, açılımı çok keyifliydi. Çok iyi bir yolculuktu benim için." dedi.
Halka için çok doğru konuşmuş :(

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
ELGo6MNXUAMGsro.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Hekimoğlu'nun oyuncularından Kaan Yıldırım dizi hakkında açıklamalarda bulundu!

Karga Seven Pictures'ın yapımcılığını, Hülya Gezer'in yönetmenliğini üstlendiği ve başrollerinde; Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı dizinin Mehmet Ali'si Kaan Yıldırım: "İlk bölümlerde dizinin tutmayacağını sandım. Çünkü içinde dram, aşk ve kavga yok, o yüzden de emin değildim. Doktor rolü benim için farklıydı. Zaten o yüzden kabul ettim. Ne güzel ki dizimiz tuttu. Temmuz gibi sete geri döneceğiz." dedi.

"Hekimoğlu" 2. sezonuyla Eylül'de Kanal D'de!

iyi de Kaan bey içine aşk dram olan işleriniz hiç tutmadı. klişe dizileri bırakıp farklı dizilerde oynamanızın farkı. XD.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
Kaan'ı Memoli rolü ile çok sevdim ve tabi ki Hadise faktörüde var sevmemde. O sebeple programın tamamını izledim. Çok samimiydi.:bhr: Hadise muhabbeti geçmedi o üzdü. Ibo'bun bir iki espri yapmasını ummuştum.:D

Konuyla alakalı yorumuna katılmakla birlikte, bende çok sevindim tutmasına.:Z
Geçmesin de zaten o ecünnünün muhabbeti :Z @Çiğdem @xemrexxx @alperuz