Kaan Altay Köprülü 'Doğduğun Ev Kaderindir' Dizisinde! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EpSpYRzXEAA4gdN.jpg

Kaan Altay Köprülü 'Doğduğun Ev Kaderindir' kadrosunda!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı ve başrollerinde İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Engin Öztürk ve Fatih Koyunoğlu'nun yer aldığı dizinin kadrosuna Kaan Altay Köprülü dahil oldu.

Son olarak 'Tek Yürek' dizisinde yer alan Köprülü, Savaş karakterine hayat verecek.

'Doğduğun Ev Kaderindir' yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de TV8'de!

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Güzel bir takviye. Ancak biz Mehdi tarafına otoriter, sözü geçen bir büyük bekliyoruz hala. Mehdi'nin gidişatı hiç iyi değil, onu dizginleyecek, sözünü geçirecek, yanlış kararlar almasını engelleyecek bir büyüğe ihtiyaç var dizide.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Güzel bir takviye. Ancak biz Mehdi tarafına otoriter, sözü geçen bir büyük bekliyoruz hala. Mehdi'nin gidişatı hiç iyi değil, onu dizginleyecek, sözünü geçirecek, yanlış kararlar almasını engelleyecek bir büyüğe ihtiyaç var dizide.
@Angelica koş kızzz... diziyi izleyen biri daha çıktı.
------

Barış'ın kardeşi rolünde abla. :eek: @The_Erinch
Konuya nereden dahil olacak..kime etki edecek merak ettim.... okadar insan buharlaştı ki dizide... gerekliydi takviye...

Anne- Cemilenin Kızı-Benal-Kibrit

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
------

Konuya nereden dahil olacak..kime etki edecek merak ettim.... okadar insan buharlaştı ki dizide... gerekliydi takviye...

Basın özetinde şöyle yazıyor abi:
Barış’ın kendisinden beş yaş küçük kardeşi Savaş, geçirdiği bir kaza sonrası felç kalan, üstün zekalı, içine kapanık biridir. Ağabeyi Barış’la arasında çocukluğundan bu yana süren bir sevgi nefret ilişkisi vardır. Barış, kardeşi Savaş’ı herkesten saklar, zaten Savaş da herkesten saklanır. Zeynep hariç…

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
------

Abi etiket gelmemiş valla ya :( gördüm arkadaşı :D
------

Basın özetinde şöyle yazıyor abi:

neden herkesten sakladı acaba kaza barış yüzündemi olmuş olabilirmi @The_Erinch abi neyse birazdan bölümü izleyeyim :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Abi etiket gelmemiş valla ya :( gördüm arkadaşı :D
------

neden herkesten sakladı acaba kaza barış yüzündemi olmuş olabilirmi @The_Erinch abi neyse birazdan bölümü izleyeyim :A
Büyük ihtimalle kaza yüzünde abla, bölümü izledikten sonra yaz merak ederim. :X

• Beğendim
Reactions: Angelica