ATV Kaçak - Dizi Yorumları

Yeni bölüm'den.

Ekli dosyalar

• as23.postimg.org_48upv2w7v_1391654_359056534230911_1753974778_n.jpg
    72.4 KB · Hit: 51
  • as23.postimg.org_6227x56sb_1456630_359056707564227_2069578585_n.jpg
    63.7 KB · Hit: 51
Yine çok iyi bölümdü ama Ertan'a yapılır mı la bu son sahne yürekleri dağladı
ikinci theon vakası

Başını izledim bombalı sahne otobüsteki çok güzeldi. 🙂. 🙂

Çok iyi bir bölümdü.Ertan ya adam kafayı yedi resmen
Çatışma sahnesi de çok başarılıydı.Erken başladığı için çok hızlı geçti zaman gibi geldi bana.
Burak'ın başı Serhat ve tayfası yüzünden fena ağrıyacak gibi.Nurgül'ün teyzesine de sinir oluyorum.Ayrıca o şef iyi ki gitti,çok itici bir tipti çünkü.

Bölümü yarım yamalak izlesem de güzel bir bölümdü.Son sahne zaten harikaydı.Diyecek söz bulamıyorum.
Haftaya daha da heyecanlı olacak.

Süper bir bölümdü Serhat sonunda çıktı ortaya haftaya daha da karışır işler.

kaçak dizisinin bu hafta yeni bölümü yok salı 22:00'de özel bölümü olacak.

KAÇAK

8. Bölüm

Uzun süredir halüsinasyon gördüğünü zanneden Ertan, kâbusuyla yüzleşmek zorunda kalır. Öldürdüğüne emin olduğu Serhat'ı karşısında gören Ertan savunmasız yakalanmıştır. Serhat, Ertan'a hayatının sonuna kadar unutamayacağı bir şey yaşatır ve Ertan mecburen İsmet Ali Topçuoğlu'ndan yardım ister. Düştüğü durum karşısında iyice hırslanan Ertan, Nurgül'ü öldürerek Serhat'tan intikam alma planları yapar. Burak için tutuklu yargılanma kararı çıkmıştır ve onu savunacak olan da ablası Merve'dir. Dava günü gelip çatar. Serhat, Dadaylı ve Nazmi nefesini tutmuş, sonucu beklemektedir.

Aksiyon baya artmış bu bölüm baya heycanlı olcak

kuzey güneyin babası burdada oynuyor adamda tip kılık kıyafet değişmemiş sanki ordan alıp buraya koymuşlar..