ATV Kaçak - Dizi Yorumları

ismet ali topçuoğlunun kullandığı bu yüzükte bir terazi ve kılıç var.terazi adalet, kılıç her iki tarafta dengeyi sağlayan güçü simgeliyor.
neyse sadete gelelim dizide kullanılan bu yüzüğü satışa çıkarmışlar

apbs.twimg.com_media_BYE3bDRCAAAWIMW.jpg

Ekli dosyalar

• apbs.twimg.com_media_BYE3bDRCAAAWIMW.jpg
    apbs.twimg.com_media_BYE3bDRCAAAWIMW.jpg
    42.6 KB · Hit: 29
Son düzenleme:
süper fragman helal olsun senarist ve yönetmene aksiyonu hiç elden bırakmıyorlar
aksiyon olmazsa dizinin reytinginin düşeceğini onlarda biliyor
ben aşk meşk seviyorum da kurtlar vadisinden gelen izleyiciler macera aksiyon arıyorlar

Oha diyorum sadece! Çok heyecanlı yaa Ertana noluyor öyle? Salı günü gelmek bilmez şimdi..

Diziyi izlemiyorum ama biraz baktım bence bir Vadi kumaşı var oyuncular senaryonun tam oturması lazım başarılar diziye.

fragmanı izledim sağolasınız eklediğiniz için süper bir bölüm olacak yine

KAÇAK6. Bölüm Özeti
05 Kasım 2013, Salı 20:00
Dr. Nazmi'yi Maskeli'ye ulaşmak için koz olarak elinde tutan Ertan, başını nasıl bir belaya soktuğundan habersizdir. Kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Nurgül, iş hayatında yükselişe geçmiştir. Burak'ın neden olduğu ölüm, Topçuoğlu ailesinde yeni bir kâbusun başlangıcı olur. Merve, ilk defa kendi değerleri ve babasının sözü arasında kalır. Serhat, Burak'ı adalete teslim etmek için kolları sıvar.

@takas @sürgünüm @darksaal @vadikızı@çocuklarduymasın @Billy Kane @batuhankaralar@legolas9900 @eskici @mrt-06 @XanTier @ABAY_06