ATV Kaçak - Dizi Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ayy burakın erkekliği yokki nasıl bir kızla yatabiliyor :F:F:F
ilk sezonda sırf bu yüzden bir kızı öldürmüştü yanı erkekliği yok burakın:F:F
Ne diyin be burak kim şeyi yok ne demek diziyi izlicektim artik hiç izlemem :( :( :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
fena değildi ama final yapması çok doğru bi karar senaryo vasat

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Hepsini ozleyecem sonunu annemlerin yaninda seyretmesem aglayacaktim Vadiden sonra en sevdiğim diziydi biraz daha oynasa Adanaliyi gececekti ama 45 bölüm sürse bile Adanaliyla denk şu an için :)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Diziyi kendi gununde izleyemedim.Malum gec yayinlandi sabah kalkmaz zor gec uyuyunca) Dun izledim ve cok begendim acikcasi.Ben kesin biri olecek dusunuyordum ya Ertan ya Serhatlardan biri ama mutlu bitti.Illa finalda birinin olmesine gerek yok.Bolumde baya iyiydi herkes kendi yarini buldu) Burakda adam oldu Serhatin dedigi gibi)
sonda biraz ornek verici repliklerde duyduk Ertanin uyusturucu ve genclerle ilgili sozler
Ertan keske daha once bir kadina asik olsaydi o zaman eminim degiserdi.Tulaya olan aski onu degistirdi
Neyse bir dizi daha bitti.Havada kalan konular kalmadi.Bir tek Umu Serhatin onun babasi oldugunu ogrendi ,ogrenmedi onu gormedik.Emegi gecenlere tesekkurler.Tum oyuncular rollerinin hakkini verdiler

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Diziyi kendi gununde izleyemedim.Malum gec yayinlandi sabah kalkmaz zor gec uyuyunca) Dun izledim ve cok begendim acikcasi.Ben kesin biri olecek dusunuyordum ya Ertan ya Serhatlardan biri ama mutlu bitti.Illa finalda birinin olmesine gerek yok.Bolumde baya iyiydi herkes kendi yarini buldu) Burakda adam oldu Serhatin dedigi gibi)
sonda biraz ornek verici repliklerde duyduk Ertanin uyusturucu ve genclerle ilgili sozler
Ertan keske daha once bir kadina asik olsaydi o zaman eminim degiserdi.Tulaya olan aski onu degistirdi
Neyse bir dizi daha bitti.Havada kalan konular kalmadi.Bir tek Umu Serhatin onun babasi oldugunu ogrendi ,ogrenmedi onu gormedik.Emegi gecenlere tesekkurler.Tum oyuncular rollerinin hakkini verdiler
Şahingozu de goreydik iyiydi

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1.bölümünden tekrar seyretmeye başladım :)
atv okadar saçma sapan dizileri tekrar verip duruyor sürekli özellikle adanalı ve alemin kralını ayoll kaçağı verin işte tekrarları çok iyi izlenirdi bence her dizisinin tekrarını verdiler
kara para aşk akradayıda dahil ama sadece kaçağı vermediler :-):-):-)

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
1 bölüm ve 1 sezon çok güzeldi.2 sezondanda şikayetim olmadı aslında ama 1 sezon başkaydı:)ertan serhat topçuoğlu çok güzel sahneleri vardır..Netten izlemeyi sevmem ama tv'de tekrarı verilse tabii izlerim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Derin Devlet ❌
Gizli Küresel Güçler ❌
Racon kesme ayağına boğaz kesip kanı masaya akıtmak ❌
Başrol oyuncularının dublaj ile oynaması ❌ (yazarken utandım huhahaha)

8. bölüm dahil

2. kere başladık ama tam başladık. Öncekinde 2. sezonda başlamıştım ki o da malum olaydı, izleyenler bilir. Bu zamana kadar izlememiş olmam hatrı sayılır derecede bir kayıp olmuş benim adıma. Mizah, aksiyon, dram alayı var. Üstüne Berk Hakman'ın sosyopat + psikopat + espritüel role büründüğü sayılı dizilerden biri. Oyunculukları söylemeye gerek yok, ustaları alıp koymuşlar, vermişler ellerine senaryoları çatır çatır oynuyorlar.

Son düzenleme: