Kaçak'ın Yayın Günü Değişti!

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
iyi olmuş atv açısından

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
İyi bir karar, Ben Onu Çok Sevdim Pazar günü de tutunamayacak gibi..

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
kusura bakma biraz fevri oldu galiba senle konuşmak bana iyi geliyor
:D ya bende biraz fevri davrandım.Kurtlar Vadisinden başka diziye yakıştıramadım.Muhteşem Yüzyılı seviyorum oraya bile yakışmadı.Memati karakteri efsane.Mematiyi sollayacak başka karakteri canlandıramaz.Ama KVP hayranları izleyecektir Kaçağı :D

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
:D ya bende biraz fevri davrandım.Kurtlar Vadisinden başka diziye yakıştıramadım.Muhteşem Yüzyılı seviyorum oraya bile yakışmadı.Memati karakteri efsane.Mematiyi sollayacak başka karakteri canlandıramaz.Ama KVP hayranları izleyecektir Kaçağı :D
ben vadiyi izlerim ama vadide oynadı diye onun dizisini izlemem bunun çok öğreni olmuştur mesela vadiden sonra muro iskender büyük ve daha niceleri başka dizilere yelken açmışlardır ama ben hiçbirini seyretmemişimdir .benim için asıl olan seneryodur oyuncular gelir geçer .son örnek vereyim süleyman çakır diziden çıkmıştır oktay kaynarcanın hiçbir dizisini seyretmemişimdir

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
ben vadiyi izlerim ama vadide oynadı diye onun dizisini izlemem bunun çok öğreni olmuştur mesela vadiden sonra muro iskender büyük ve daha niceleri başka dizilere yelken açmışlardır ama ben hiçbirini seyretmemişimdir .benim için asıl olan seneryodur oyuncular gelir geçer .son örnek vereyim süleyman çakır diziden çıkmıştır oktay kaynarcanın hiçbir dizisini seyretmemişimdir
Ben zaten eskiden Çakır için izliyordum.Adam fenaydı.Daha sonra Adanalıyada bakayım dedim ama olmamıştı.
KVP da iskenderde iyi idi sesi falan fenaydı.Sonra Fatmagülün Suçu ne ye geçti orada battı adam.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
o kadar çok sevindim ki anlatamam-dün gece yazamıştım salı boş gün diye

atv'nin hatası sezon başında kanalı satıcam diye doğru dürüst yatırım yapmaması
açıkgöz ya bunlar satıcak oldukları kanala para harcamak istemediler
--- Ekleme, Az önce ---
zararın neresinden dönerse kardır
kaçağın salıya alınması güzel ama 23:00'e kadar yayınlanması lazım
kurtlar vadisi 21:30-21:45'de başlamalı
tatar ramazan da 23:00'de yayına girmeli

tabi bunları koyun çobanı adem gürses göremez

Son düzenleme:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu arada Kanal D yapınca, herkes yargılıyordu, dalga geçiyordu.

Atv yapınca alkış. :X

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu arada Kanal D yapınca, herkes yargılıyordu, dalga geçiyordu.

Atv yapınca alkış. :X
atv sadece 1 kez yaptı ve doğru olanı yaptı pazar günü çok zorlu bi gün salı tutar
ama kanal d nin dizileriyle ilgili her gün 10 tane haber çıkıyo bi gün pazartesi bi gün salı bi gün çarşamba tabi dalga geçilir

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
atv sadece 1 kez yaptı ve doğru olanı yaptı pazar günü çok zorlu bi gün salı tutar
ama kanal d nin dizileriyle ilgili her gün 10 tane haber çıkıyo bi gün pazartesi bi gün salı bi gün çarşamba tabi dalga geçilir
Kanal D resmi bir açıklama yaptı mı? Hayır. Her kafadan bir ses çıkıyor, herkes tahmin yapıp konu açıyor.

Kanal D tek resmi açıklamasını A.Ş.K. dizisinde yaptı ve 30 dakika sonra hemen değiştirdi. Yani ikisi de 1 kez yaptı. :)

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kanal D resmi bir açıklama yaptı mı? Hayır. Her kafadan bir ses çıkıyor, herkes tahmin yapıp konu açıyor.

Kanal D tek resmi açıklamasını A.Ş.K. dizisinde yaptı ve 30 dakika sonra hemen değiştirdi. Yani ikisi de 1 kez yaptı. :)
valla her gün onlarca haber çıkıyo onu bize söyleme :D maşallah her dizisi için haftanın 7 günü de başlayacak deniyo :D ben hala hangi dizi hangi gün bilmiyorum kafam çorba gibi :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
valla her gün onlarca haber çıkıyo onu bize söyleme :D maşallah her dizisi için haftanın 7 günü de başlayacak deniyo :D ben hala hangi dizi hangi gün bilmiyorum kafam çorba gibi :D
EveN arkadaşım açıkladı ya aga. Kanal D sadece bir tane resmi açıklama yaptı. Kanal D'nin daha çok hayranı ve aynı zamanda çekemeyeni olduğu için ortalık bulandırılıyor böyle haberlerle. ATV için böyle yorumlar niye yapılmıyor? Kanal D'den daha kötü bir kanal olduğu için benim yorumuma göre. :)

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
EveN arkadaşım açıkladı ya aga. Kanal D sadece bir tane resmi açıklama yaptı. Kanal D'nin daha çok hayranı ve aynı zamanda çekemeyeni olduğu için ortalık bulandırılıyor böyle haberlerle. ATV için böyle yorumlar niye yapılmıyor? Kanal D'den daha kötü bir kanal olduğu için benim yorumuma göre. :)
ne yapacağını bilmediği için öyle haberler çıktı diyemiyosunuz da böyle bahaneler buluyosunuz aga :D kanalın hayranı mı olur ya güldürme beni :kiki:

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Fragman oğlunun vurulma sahnesi filan YIlan Hİkayesi'ni hatırlattı, son fragmanı beğendim izlemeyi düşünüyorum. :)