Kaç Siteye Üyeliğiniz Bulunuyor?

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,734
Puanı
1,061

Şimdi o zorunluluk kalktı çoğu site kaldırdı bizim gibi ama hala bazı yabancı siteler için mecbur üyelik alıyoruz. Geçen gün mesela survivor'a oyun bulmak için 5-6 yabancı siteye üyelik almak zorunda kaldım ve çoğu boşuna olmuş oldu. :(

Şimdi kalktı ama kalkana kadar zaten bi sürü üyelik formu doldurmuşuzdur. :D Ama bu foruma zorunlu olmadan üye olmuştum demek ki işin sırrını sen biliyormuşsun Ozan. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Girdiğim bi foruma üye olmadna çıkmam :D :D :D

Genelde linke tıklamak için üye olmak gerekir. O Yüzden :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,734
Puanı
1,061
Normal mod.luğa düşmemek için yaptığın çok belli oluyor. :D

Yok artık. :D İşin sırrı derken diğer siteler zorla üyelik alıyordu üye olduğumuz halde bi daha uğramıyorduk siteye ama buraya üye olmak zorunlu olmadığı halde üye olmuştuk ondan dedim fesatsın olum sen. :D

- - - Ekleme - - -

Kaldı ki tek aktif olduğum forum veya site burası bu kadar burda yönetici oldum ilk defa forumla ilgili her şeyi burda öğrendim onu da geçtim borumu 2-3 sene oldu buraya geleli. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

Yok artık. :D İşin sırrı derken diğer siteler zorla üyelik alıyordu üye olduğumuz halde bi daha uğramıyorduk siteye ama buraya üye olmak zorunlu olmadığı halde üye olmuştuk ondan dedim fesatsın olum sen. :D

- - - Ekleme - - -

Kaldı ki tek aktif olduğum forum veya site burası bu kadar burda yönetici oldum ilk defa forumla ilgili her şeyi burda öğrendim onu da geçtim borumu 2-3 sene oldu buraya geleli. :D

Tamam şaka yapmaya çalışmıştım. :D Hem merak etme, sırf benim verdiğim puanlar kurtarır seni. :D :D