Disney+ Kaçış - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
disney-in-ilk-turk-dizisi-kacis-in-yayin-tarihi-belli-oldu148413_0.jpg

Disney+'ın ilk Türk dizisi Kaçış 14 Haziran itibariyle izleyici karşısına çıktı.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın, senaristliğini Ali Doğançay'ın üstlendiği yapımın kadrosunda Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Aziz Çapkurt ve Levent Ülgen yer alıyor.

Bir Ezidi kasabasında esir düşen savaş muhabirlerinin kaçış mücadelesini konu alan dizi ile ilgili yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz. İyi seyirler.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Proje en başından beri hiç ilgimi çekmiyordu ama yine de Disney+'ın ilk dizisi oluşu hatırına iyi bir dizi/film harcamak istemediğim bir anda şans verdim.

Ülkece zaten Ortadoğu çukurundan bıkmış durumdayız. Gidip de Ortadoğu çukurunun göbeğinde bir dram/aksiyon çok yanlış bir ilk proje seçimi bana kalırsa.

Dizinin prodüksiyon kalitesine ya da görüntü yönetmenliğine sözüm yok ama genel yönetmenlik, oyunculuklar ve senaryo da gayet vasat. İzleyicisine iyi seyirler, benim için yeterli oldu.

4/10

• Olmamış
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060
İlk bölümü izlemiştim ben oyunculuklar senaryoyu beğendim sadece görüntünün karanlık olması hoşuma gitmedi onunda dışında ilk bölümü çok beğendim
------

1x1

Proje en başından beri hiç ilgimi çekmiyordu ama yine de Disney+'ın ilk dizisi oluşu hatırına iyi bir dizi/film harcamak istemediğim bir anda şans verdim.

Ülkece zaten Ortadoğu çukurundan bıkmış durumdayız. Gidip de Ortadoğu çukurunun göbeğinde bir dram/aksiyon çok yanlış bir ilk proje seçimi bana kalırsa.

Dizinin prodüksiyon kalitesine ya da görüntü yönetmenliğine sözüm yok ama genel yönetmenlik, oyunculuklar ve senaryo da gayet vasat. İzleyicisine iyi seyirler, benim için yeterli oldu.

4/10

Bence çok doğru bir seçim olmuş izlemesi zevkliydi Engin harikaydı ya

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Disney+ benim için büyük hayal kırıklığı olmuş durumda. Şu diziye nasıl izin verdiler? Tamam ortadaki emeğe saygım var ama bu kadar kötü ve klişe bir dizi olamaz. İlk anından itibaren tamamen klişe. Her bölüm en az bir tane saçmalık var. Bu diziyi yaparken hiç kimse biz ne yapıyoruz demedi mi?

Hadi platformun ayağını FOX yönetimi bakıyordu bunlar araya kaynadı diyelim. Bundan sonraki projelere mutlaka genel merkezden bir kontrol getirilmeli. Yazık verilen bu kadar para ve emeğe. Ortada kocaman bir rezalet var.

Türkçe konuşan hiç bir oyuncu iyi değildi. Arapça konuşanlara da dili öğrendikleri için saygım var yoksa onların da oyunculuğu iyi değildi. Sanki ilk kez oyunculuk yapıyor gibilerdi. Normalde Ortadoğu dizileri ilgimi çok çeker ama ilk kez bu konularda işlenen bir diziden canım sıkıldı.

2/10

• Olmamış
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060
genel oyuncu kadrosu bir yana,
*levent ulgen ustaligini ve tecrubesini konusturmus- rolun hakkini vermis kanisindayim.

bende @Angelica gibi - cekim ve gesicler dolayli ozellikle ilk bolumu cok begenmistim.

fena bir is degildi .

jenerik muzigini de mistik buldum.

@taksicigazlabiraz1905
levent ulgen dolayli tavsiye ederim.

Ben bir tek ilk bölümde karanlık bulmuştum ama sonrası iyi oldu

• Beğendim
Reactions: Dante