kız ardaşınıza başka bi erkekden mesaj gelse

ne yaparsın?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

şirin

Emekli
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
sacmalamayin bi insanin hcmi erkek arkadasi olmicak sevgilisinden ayri
belki okul arkadasi falandir
hatti falan kirarms
benm hatti kiracak sahis anasinin karnindan doogmadi ben olsam kafasini kirardim

helal bee yürü kızım:D :aynen: nası kırıo kartı falan:A

marwel

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
117
ben o hattı kırarım ve kızdan soğurum

arkadaşım sen kız arkadaşına kızdın diye burda içini boşaltmanmı gerekiyor bize ne nabarsan yap ister hattı kafasına geçir ister telefonu yere at üstüne bas istersen benzin dök orayı yak nabarsan yap ... Ben bu konunun fuzuli bir konu olduğun düşünüyorum.Herkesin arkadaşı olabilir bir kızın erkek arkadaşıda olabilir bir erkeğin kız arkadaşıda olabilir yani.Bunda büyütülecek ne var !!!????:( senin gibi fesat insanlar adamı kanser eder valla ...

Son düzenleme:

badreal

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
arkadaşım sen kız arkadaşına kızdın diye burda içini boşaltmanmı gerekiyor bize ne nabarsan yap ister hattı kafasına geçir ister telefonu yere at üstüne bas istersen benzin dök orayı yak nabarsan yap ... Ben bu konunun fuzuli bir konu olduğun düşünüyorum.Herkesin arkadaşı olabilir bir kızın erkek arkadaşıda olabilir bir erkeğin kız arkadaşıda olabilir yani.Bunda büyütülecek ne var !!!????:( senin gibi fesat insanlar adamı kanser eder valla ...

fuzuli konu ise bu konuda işin ne kardeşim...üstelik bana fesat deme hakkını sana kim veriyor hani moderatörüm istediğimi yaparım diosan yanlışlardasın...benim ne yaptığımı ne ettiğimi sen düşünemez hayal bile edemezsin ki zaten bu seni ilgilendirmez..burdaki amaç içimi boşaltmak değil başkalarının görüşlerini öğrenmek..yanlış mı yaptım doğru mu onu seçmek....ama seni gibi kıllar olacak (benim gibide fesatlar )

şirin

Emekli
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
marwel yanlış düşünüosun herkes burda kurallara uygun bi şekilde konu açma yetkisine sahip.. burda amaç toplumun düşüncesini örenmek.. yazdıgım cvp tartışma için diil fikrimi söylemek içindi yani boşuna tartışmıssınız..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
marwel yanlış düşünüosun herkes burda kurallara uygun bi şekilde konu açma yetkisine sahip.. burda amaç toplumun düşüncesini örenmek.. yazdıgım cvp tartışma için diil fikrimi söylemek içindi yani boşuna tartışmıssınız..
katılıyorum kesinlikle.
herkes istediği konuyu açabilir kurallar dahilinde ve buda kurallar dahilinde bir konu....