'Kızım' Final Yapıyor!

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İlk başlarda iyiydi ama dizi daha sonra koruyamadı çizgisini :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ben çok kez dile getirdim, tek sezonluk diziler tercihim. 2. sezon olunca ben bir süre sonra bırakiyorum diziyi ve eskiden izledim diye finale doğru olunca bakıyorum, Bizim Hikaye gibi :A
Halka mükemmel bir dizi, dün yorum yazdım ve acayip uzun bir yazı oldu :A Hikayesini anlatıp final yaparsa yeterlidir benim için ama devam etsin isterim. 13 bölümdür hiç bir sahnesi bile sıkmadı ve ilkkez bukadar bölümde aynı tadı hatta üstüne koyam bir dizi izlememiştim. Çarpışma hoşuma gitmişti ama 7. bölümden itibaren sıkan çok sahne oldu. Arada harika bölümleri oluyor ama Halka için arada diyemiyorum çünkü tüm bölümler harika oluyor :D
Şu Halka'yı övdün övdün bitiremedin, bense Çukur ve Kadın'ın ilk 20 bölümünü çok beğenerek izliyordum sonraları bi düştü bi yükseldi gibi. Ama 2 saatlik diziler çekilmiyor artık, RTÜK saçma sapan cezalar vereceğine didi sürelerini kısaltsa keşke. :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şu Halka'yı övdün övdün bitiremedin, bense Çukur ve Kadın'ın ilk 20 bölümünü çok beğenerek izliyordum sonraları bi düştü bi yükseldi gibi. Ama 2 saatlik diziler çekilmiyor artık, RTÜK saçma sapan cezalar vereceğine didi sürelerini kısaltsa keşke. :(
Çünkü her bölüm övülecek şeyler sunuyor :AŞuraya tıkla ve yazdığım yorumun uzunluğuna bak :A spoi kutusunu aç, buzlamışım. uzunluğunu gör ve o diziyi niye öve öve bitiremediğimi gör :A okumana gerek yok :A

• İlginç
Reactions: kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TV8'de 'dizi tutmaz' düşüncesini yıktı. İlk bölümün ardından gün değiştirip zirveye oturdu, dizi benim aklımda olumlu kalacak hep... Tek sezonluk iş olması da güzel. Tüm ekibin yolu açık olsun. :X