'Kızılcık Şerbeti'nin Yeni Sezon Afişi Yayınlandı! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
F54-xC-WcAA4bdB

Show TV'nin Gold Film imzalı reyting rekortmeni dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nin yeni sezon afişi yayınlandı.

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın başrolünde yer aldığı dizi, cuma gününden itibaren izleyici ile buluşmaya kaldığı yerden devam edecek.

Kızılcık Şerbeti, yeni sezon ilk bölümüyle cuma 20.00'de Show TV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Önceki afişte en solda Arslan'ların kısmında olan Alev bu afişte en solda, Abdullah Ünal'ın yanında. Bu sezon da Apolev gümbür gümbür. :bhr: Yine önceki afişte arka planda olan Kıvılcım ve Ömer bu afişte ön planda. Umarım sahneleri artar da doya doya izleriz KıvMer'i. :Z

Umut hadi neyse de Nursema karakterinin yer alması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta dizinin bu kadar çıkış yakalamasının ve konuşulmasının nedenlerinden birisi o karakter ve Ceren Karakoç'un kendisine hayran bırakan oyunculuğu.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk sezonki afiş de güzeldi ama bu afişi daha çok beğendim. :A Bir o sezonki kıyafetlere ve afişe baktım bir de buna Gold Film ikinci sezon için paraya kıymış gibi daha şık duruyor bu afiş. :A

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Arkadaki kırmızı fon biraz göz yorucu geldi ama onun dışında güzel. Nursema olabilir miydi olabilirdi ama olmaması da çok abartılacak bir konu değil çünkü ilk sezon afişi üzerinden paralel bir konsept yapıldığı için normal karşılıyorum.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Kıvılcım ve Ömer sonunda en öne gelmiş :A Doğa ve Fatih yerine Nursema ve Umut olabilirdi ama fark etmez.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,093
Puanı
410
Nursema ilk sezon afişinde de yoktu şimdi de yok. Haksızlık yapılıyor kesinlikle karaktere. Nursema olmasaydı dizi o aldığı 13 reytingi alamazdı.
Kaşe mühür imza hes kodu 👏🏻👏🏻✍️✍️✍️✍️
------

Arkadaki perdenin yapaylığı çok kötü olmuş. Koca gold film bi kırmızı perde bulup gerememiş yazık.

Nursema (Ceren Karakoç) konusuna gelince; çok büyük ayıp etmişler. Dizi geniş kitlelere sesini bu oyuncunun performansı sayesinde duyurdu.

Ne Evrim Alasya ne Barış Kılıç ne Settar Tanrıöğen ne de diğerleri Ceren Karakoç'un performansını gösterdi...

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi and Hazem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Kaşe mühür imza hes kodu 👏🏻👏🏻✍️✍️✍️✍️
------

Arkadaki perdenin yapaylığı çok kötü olmuş. Koca gold film bi kırmızı perde bulup gerememiş yazık.

Nursema (Ceren Karakoç) konusuna gelince; çok büyük ayıp etmişler. Dizi geniş kitlelere sesini bu oyuncunun performansı sayesinde duyurdu.

Ne Evrim Alasya ne Barış Kılıç ne Settar Tanrıöğen ne de diğerleri Ceren Karakoç'un performansını gösterdi...
Diğerleri neyse de Evrim Alasya'ya böyle diyemezsin Nursema'dan önce Kıvılcım'ın ikonik tepkileriyle ünlü oldu dizi. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,093
Puanı
410
Diğerleri neyse de Evrim Alasya'ya böyle diyemezsin Nursema'dan önce Kıvılcım'ın ikonik tepkileriyle ünlü oldu dizi. :A
Dizinin geniş kitlelere ulaşması Nursema'nın camdan atılıp ailesine hesap sormasıyla oldu, Evrim Alasya napıyordu namaz ne mevlüt ne falan diyordu (anladın sen işte uzun uzun yazmıycam) güldürüp geçiyordu bu kadar :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Dizinin geniş kitlelere ulaşması Nursema'nın camdan atılıp ailesine hesap sormasıyla oldu, Evrim Alasya napıyordu namaz ne mevlüt ne falan diyordu (anladın sen işte uzun uzun yazmıycam) güldürüp geçiyordu bu kadar :A
Evet belki çift haneler değildi ama Nursema'dan önce de 6-7 bandını gördüğünü benden iyi biliyorsun. :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,093
Puanı
410
Nursema'yı ben de seviyorum, diziye verdiği katkı da yadsınamaz ama afişte olmamasını Ceren bile takmıyorken bu kadar abartmak sağlıklı değil. :A
Biz seyirciler elbet ki fikrimizi söyleyeceğiz, dizileri bizler için yapıyorlar.
Kızcağız ne desin "aa beni yine afişe koymadınız küstüm oynamıyorum" mu desin :A