Kızılcık Şerbeti - Tanıtım Fragmanı | Show TV - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FdzxoGjXEAARa3d

Show TV'nin Gold Film imzalı yeni dizisi 'Kızılcık Şerbeti'nin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini Ketche'nin üstendiği, senaryosunu Melis Civelek'in kaleme aldığı dizinin başrollerini Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman paylaşıyor.

Farklı kültürlere sahip iki ailenin çocukları Doğa (Türkoğlu) ve Fatih’in (Güngör), yıldırım nikahıyla evlenmesinin ardından gelişen olayları konu alan dizinin cuma akşamları ekrana geleceği konuşuluyor.

Kızılcık Şerbeti, ilk bölümüyle yakında Show TV'de!

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evrim Alasya'nın Bir Başkadır'daki Peri'yi canlandırması şoku. :A Şimdiden bu konjüktörde çok sert tepki alabilecek diyaloglar var bu dizinin başı fena ağrır gibi. :A

• Beğendim
Reactions: Jonsnow and 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Tanıtım beğendim ben bir Doğukanda emin olamadım bakalım ne olacak

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Evrim Alasya ve Barış Kılıç harika görünüyor :Z :bhr: . Diziyi izler miyim bilemedim uzun ömürlü olacağını da düşünmüyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi oldukça muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.
FeuboxWXoAA3SB1

Feubo-EWQAAszC1

FeubpbkXkAEBBV4
FeubpsDWAAE_LlT

FeubqT5WQAAnGtR
Feubqm8WYAEUXp4

Feubq7OWAAkT28K
FeubrSeXkAEmQxb

Evrim Alasya ve Barış Kılıç harika görünüyor :Z :bhr: . Diziyi izler miyim bilemedim uzun ömürlü olacağını da düşünmüyorum.
Tanıtım beğendim ben bir Doğukanda emin olamadım bakalım ne olacak
Evrim Alasya'nın Bir Başkadır'daki Peri'yi canlandırması şoku. :A Şimdiden bu konjüktörde çok sert tepki alabilecek diyaloglar var bu dizinin başı fena ağrır gibi. :A
Şermin imana geldi darısı diğer edepsizlerin başına :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Dizinin konusu çok fazla tepki çekebilir bence. Tanıtım kötü değil.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Tanıtım gayet iyi, dizi çok eleştirilir. Tutar gibi ama ben şans vermeyeceğim internetten diziye.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Twitter'da Sıla Türkoğlu fanları dışında bayağı tepki gösterilmiş. Normalde tutacağını sanmazdım ama şimdi bilemiyorum :A :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evrim Alasya'nın tweetleri:
Sina Koloğlu'nun yazısı:

KIZILCIK ŞERBETİ ASLINDA NEYİ SORUYOR?
Yapımcı Farut Turgut açıkladı: 'Yaşam tarzından hoşlanmadığınız bir aileye kızınız gelin olarak giderse ne yaparsınız? Dizinin temel öğesi bu' Başörtüsü meselesi gündemdeyken Show Tv’nin, yeni dizisi Kızılcık Şerbeti'nin fragmanı tartışmayı ekrana taşımış oldu. Başrollerinde, Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman'ın yer aldığı, dizinin fragmanı, sosyal medyada hayli konuşuldu. Merak ettim yapımcı Faruk Turgut'a sordum.

HERKES KENDİ GETTOSUNDA YAŞIYOR
'Laik, seküler bir kadının, muhafazakar bir aileye dünür olması ve çocukları üzerinden, karşıdaki insanları anlayıp, onlarla empati kurup, ön yargılarından arınmasını anlatıyoruz. Dizinin temel öğesi şu; yaşam tarzından hoşlanmadığınız bir aileye kızınız gelin olarak giderse ne yaparsınız? Biz bunu soracağız topluma. İnsanlar da, kendilerine göre bunu yorumlayıp, empati kurup karakterlerle, durum değerlendirecek. Bizim yapmak istediğimiz temel şey bir aşk meselesi. Tarafları toplumun şu an içinde bulunduğu durumlardan etkilenerek kurguladık'. Dizi ekrana geldikçe hayli tartışılacağı şimdiden belli diyebiliriz.​

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD