Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,180
Puanı
410
Doğukan'daki hava? :eek:
Havalık bir durum yok cnm Kanal7'de oynadı demişler videoda, o da düzeltme yaparak Kanal7'deki dizilerde oynamadığını belirtmiş,

Evrim Alasya Serkan Tınmaz Ceren Karakoç ise senaryo eleştirilerine katılmakta haklılar hele Umut'u ve Kıvılcım'ı bu sezon mahvettiler...

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,702
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Havalık bir durum yok cnm Kanal7'de oynadı demişler videoda, o da düzeltme yaparak Kanal7'deki dizilerde oynamadığınj belirtmiş,

Evrim Alasya Serkan Tınmaz Ceren Karakoç ise senaryo eleştirilerine katılmakta haklılar hele Umut'u vr Kıvılcım'ı bu sezon mahvettiler...
Düzeltme tarzı yanlış. Sıla ile yaşadığı ilişkiden sonra profesyonelliğini yitirdi.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Havalık bir durum yok cnm Kanal7'de oynadı demişler videoda, o da düzeltme yaparak Kanal7'deki dizilerde oynamadığını belirtmiş,

Evrim Alasya Serkan Tınmaz Ceren Karakoç ise senaryo eleştirilerine katılmakta haklılar hele Umut'u ve Kıvılcım'ı bu sezon mahvettiler...

Bende düzeltti diyorum anlayan yok ki hayır ne Kanal 7 de dizide oynamakta ya neden küçümseniyor
------

Düzeltme tarzı yanlış. Sıla ile yaşadığı ilişkiden sonra profesyonelliğini yitirdi.

Tarzında birşey yoktu emre sıla ile de ilişkisi olmadı

• Beğendim
Reactions: offensive

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,844
Puanı
1,060

Olay ne?

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,180
Puanı
410
Dizinin senaristiyle bir yayın yapıyorlar programcılar, o yayın anında Doğukan için "galiba kanal7'de oynamıştı daha önce" diyorlar, kadın da hatırlayamıyor "öyle galiba" diyor.

Doğukan Güngör de kendi twitter hesabında düzeltme yapıyor; Kanal7'de oynamadım yazıyor, yazdığı bu kadar yani eksta imalı bir şey yok,
herkes Sıla Türkoğlu'na laf soktu diye yorumluyor.

Diğer konu da bizim Deniz twitterda senaryoyu eleştiriyor, Evrim Alasya Serkan Tınmaz Ceren Karakoç da Deniz'in tweetlerini beğeniyor, bu kadar...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,844
Puanı
1,060
Dizinin senaristiyle bir yayın yapıyorlar programcılar, o yayın anında Doğukan için "galiba kanal7'de oynamıştı daha önce" diyorlar, kadın da hatırlayamıyor "öyle galiba" diyor.

Doğukan Güngör de kendi twitter hesabında düzeltme yapıyor; Kanal7'de oynamadım yazıyor, yazdığı bu kadar yani eksta imalı bir şey yok,
herkes Sıla Türkoğlu'na laf soktu diye yorumluyor.

Diğer konu da bizim Deniz twitterda senaryoyu eleştiriyor, Evrim Alasya Serkan Tınmaz Ceren Karakoç da Deniz'in tweetlerini beğeniyor, bu kadar...
Aydınlattığın için sağol canımm.

Ay fanların işi o. Kaos çıkartmaya çalışıyorlar partnerler arası.

Tweet beğenmekte haklılar çünkü senaryo çıkmaza girdi bunda da bir şey yok anlamıyorum bu insanlardaki kaos merakını.

• Beğendim
Reactions: offensive

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,180
Puanı
410

Tweet beğenmekte haklılar çünkü senaryo çıkmaza girdi bunda da bir şey yok anlamıyorum bu insanlardaki kaos merakını.
Rica ederim canım, evet maalesef fanlar fena :bhr:

• Harika
Reactions: serhatt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061

Bende düzeltti diyorum anlayan yok ki hayır ne Kanal 7 de dizide oynamakta ya neden küçümseniyor
------

Tarzında birşey yoktu emre sıla ile de ilişkisi olmadı

Rica ederim canım, evet maalesef fanlar fena :bhr:
Dizi bitmeden birisi setin merdivenlerinden yuvarlanır :A

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,180
Puanı
410
  • Beğendim
Reactions: Angelica

xemrexxx

Favori Üye