Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Ertuğrul - Alev aşkında galiba sıra :A Maşallah, dizide çift olmayan kalmadı. Alev - Apo kadar mide bulandırıcı görmeyiz derken Metehan - Azra ile olay göklere çıktı ve amcasının birlikte olduğu aç-kapa Görkem ile evlenecek Fatih sayesinde Pembe'ye felç iner artık :A

Kızılcık Şerbeti 51. Bölüm 2. Fragman | "Ben, Fatih'ten çok hoşlanıyorum ve ciddi düşünüyorum..."​

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Ertuğrul - Alev aşkında galiba sıra :A Maşallah, dizide çift olmayan kalmadı. Alev - Apo kadar mide bulandırıcı görmeyiz derken Metehan - Azra ile olay göklere çıktı ve amcasının birlikte olduğu aç-kapa Görkem ile evlenecek Fatih sayesinde Pembe'ye felç iner artık :A

Kızılcık Şerbeti 51. Bölüm 2. Fragman | "Ben, Fatih'ten çok hoşlanıyorum ve ciddi düşünüyorum..."​

Zirve bu olur ve perde kapanır :A

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk
Az önce Metehan atladı bile vatana millete hayırlı olsun :F :F

Pozisyon net değil. Rivadaki kurum yarısını kesmiş. 😂

Bunda ne var yahu yakın bile değiller :A

@12.Adam @xemrexxx @serhatt

Sende gördün hatta. :A

Fatihhhhhhhhhhhh. :bhr:
Görkem hanımın görkemi karşısında @Sherlock un nutku tutulmuş :A siz ne düşünüyorsunuz :X @Dosi @Angelica @Zeyno @Emre Ozansoy @Carpe Diem

Son düzenleme: