Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Çok sinir bozucu bir bölüm.
Ömer ile evlendiği sıralar hayatım karışık deyip gizli tuttu adam ile uzun zaman ayrı durdu, şimdi hayatı daha da berbat durumdayken Ertuğrul’a hemen evet dedi. Şıpsevdi ne olacak.

Ömer gerçekleri anlatınca Kıvılcım sinirlenip Ertuğrul ile evlilik işini hızlandırır.
Ertuğrul’un sonradan psikopata bağlayacağını düşünüyorum.
Ömer’e gelecek olan partner iyi biri olsunda onlar mutlu olsunlar. Bunca olaydan sonra eski partnerler yeniden bir araya gelse hiç biri birbiri ile mutlu olmaz
------

Fragmandaki sahneyi haftaya atmışlar, Kıvılcım kalkıp gidiyordu ama olmadı bu bölüm. Reklamdan sonra biter büyük ihtimal

Son düzenleme:
“Alev gelene kadar tabi” şimdi bu cümleyide fragmandan çıkarırlar :A
O çok savunduğunuz Doğa’da metresliği savunmuş oldu :A sen herkes karşı demiştin ama @xemrexxx zamanla görürsün demişti. Yalı Çapkını izinden gidiyor dizi
Pembe doğduğuna pişman edip tepesine çıkınca sessiz kalmayıp damarına basmaya karar veren kızla metresinden çocuk yapan adamı bağrına basan kız arasında nasıl bir alaka kurdun. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
O çok savunduğunuz Doğa’da metresliği savunmuş oldu :A sen herkes karşı demiştin ama @xemrexxx zamanla görürsün demişti. Yalı Çapkını izinden gidiyor dizi

Pembe doğduğuna pişman edip tepesine çıkınca sessiz kalmayıp damarına basmaya karar veren kızla metresinden çocuk yapan adamı bağrına basan kız arasında nasıl bir alaka kurdun. :A
Biz geleceği görüp doğruları söyleriz ; gidip bahane aramaya devam etsin diğerleri uzaktan gülmeye devam edeceğim onlara:A

• Okudum
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi
Doğa sırf intikam için Alev ile iyi geçinecek ve inşallah Pembe'ye postayı koyacak :A

Neden fragman çıkarıyorlar ?

Doğa sırf intikam için Alev ile iyi geçinecek ve inşallah Pembe'ye postayı koyacak :A

Diziyi izlemeye tekrar başlayabilirim. :A
Dön dolaş 15 yıl sonra aynı rolü oyna yazıks be :A :F @Yakamoz-Asi @Carpe Diem @Angelica @serhatt

Neden fragman çıkarıyorlar ?

Diziyi izlemeye tekrar başlayabilirim. :A

Ayol bu giderken ben dönüyordum sen ne diyorsun. :F
Feyza ablam ünalları incelemeli :F @Angelica @offensive @batuhankaralar