Kıyıda Köşede Kalmasın 3. Bölüm: Deli (Eurovision)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gerçi biraz detone oluyorlar gibi görünüyor. Tabii canlı konser olunca, çok büyük efor da sarf etmek gerekebiliyor, haliyle arada detoneler çıkabiliyor. Ferman Akgül yalnız aşırı parlamış ses anlamında, çok yükseliyor ama Harun Tekin biraz kısık kalmış. Yine de çok iyi. :D

Manga'nın fazla abartıldıģını düşünüyorum ve Mor ve Ötesini hiç sevmem. O yüzden ikisine güzel okumamış diyorum :A

• İlginç
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Manga'nın fazla abartıldıģını düşünüyorum ve Mor ve Ötesini hiç sevmem. O yüzden ikisine güzel okumamış diyorum :A
Bence iki müzik grubu da çok başarılı ve iki vokal da iyi yorumluyor şarkıları. Tabii ön yargılı yaklaştığın için sevemiyorsun. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bence iki müzik grubu da çok başarılı ve iki vokal da iyi yorumluyor şarkıları. Tabii ön yargılı yaklaştığın için sevemiyorsun. :D

Bana hitap etmiyor. Özellikle Mor ve Ötesi'nin dinlediğim hiç şarkısı yok. Manga'da dediğim gibi abartıldığı için soğudum. Grup olarak Duman Kolpa Pinhani daha hoşuma giden gruplar.:Z

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bana hitap etmiyor. Özellikle Mor ve Ötesi'nin dinlediğim hiç şarkısı yok. Manga'da dediğim gibi abartıldığı için soğudum. Grup olarak Duman Kolpa Pinhani daha hoşuma giden gruplar.:Z
Senin görüşün tabii, saygı duyarım. Abartılanlara ben de karşıyım da, bana göre abartı değil. maNga çocukluğum örnek vermek gerekirse, hep vardı ve hep kaliteliydi, aynı şekilde mor ve ötesi de. Bana göre tabii, sana göre farklı olabilir. :D

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com