Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Filmi 'Nuh Boğuldu'nun Çekimleri Başladı! | Netflix

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1EB97E14-82A1-4349-9292-9944BC15C714.jpeg

Netflix Türkiye'nin yeni filmi Nuh Boğuldu'nun çekimleri başladı.

Yönetmen koltuğunda Onur Saylak'ın oturduğu, Hakan Günday'ın senaryosunu kaleme aldığı Ay Yapım imzalı Nuh Boğuldu'nun başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit yer alıyor.

Nuh Boğuldu, yakında Netflix'te!

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Bıyık bırakıyordu Kıvanç, bu film için sanırım. Bekliyoruz. :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Filmin senaryosunu Hakan Günday yazıyor, yönetmenliğini Onur Saylak yapıyor ve bu iki isim direkt beklenti içerisine sokar zaten. Filmin başrolünde de Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor, bu da film için ayrı bir artı. Muhtemelen Netflix'in en iyi yerli filmi olacak. Sonunda Netflix'ten iyi bir yerli film çıkacak gibi görünüyor.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Filmin senaryosunu Hakan Günday yazıyor, yönetmenliğini Onur Saylak yapıyor ve bu iki isim direkt beklenti içerisine sokar zaten. Filmin başrolünde de Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyor, bu da film için ayrı bir artı. Muhtemelen Netflix'in en iyi yerli filmi olacak. Sonunda Netflix'ten iyi bir yerli film çıkacak gibi görünüyor.
Senarist ve yönetmen efsane. Beklenir

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Senarist ve yönetmen efsane. Beklenir
Bir de yine Kıvanç Tatlıtuğ'un rol aldığı ama bu kez Özcan Alper'in çektiği "Aşıklar Bayramı" filmi var ve bu da muhtemelen iyi olacaktır. Tabii bu filmi bir tık daha farklı, daha çok bağımsız film havalarında olabilir.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bir de yine Kıvanç Tatlıtuğ'un rol aldığı ama bu kez Özcan Alper'in çektiği "Aşıklar Bayramı" filmi var ve bu da muhtemelen iyi olacaktır. Tabii bu filmi bir tık daha farklı, daha çok bağımsız film havalarında olabilir.
Aşıklar bayramını da merak ettim ancak bu haber daha ön plana çıkardı benim için de bu filmi açıkcası. Farklı olacağa benziyor. Bir de kıvancın denizaltını görsek süper olacak artık :)

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aşıklar bayramını da merak ettim ancak bu haber daha ön plana çıkardı benim için de bu filmi açıkcası. Farklı olacağa benziyor. Bir de kıvancın denizaltını görsek süper olacak artık :)
O da muhtemelen "İnto the Night" tadında olacaktır, ki o dizinin spin-off'u. Bence o diziden daha iyi olabilir, sonuç olarak o dizi çok tekrara düşüyordu, umarım bu dizide tekrara düşme olmaz. Kıvanç Tatlıtuğ'u bu üç yapım uluslararası alanda tanınırlığını daha da artıracaktır, özellikle dizi. Sonunda televizyondan uzaklaşıp dijitale odaklanmaya başladı.

• Beğendim

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
O da muhtemelen "İnto the Night" tadında olacaktır, ki o dizinin spin-off'u. Bence o diziden daha iyi olabilir, sonuç olarak o dizi çok tekrara düşüyordu, umarım bu dizide tekrara düşme olmaz. Kıvanç Tatlıtuğ'u bu üç yapım uluslararası alanda tanınırlığını daha da artıracaktır, özellikle dizi. Sonunda televizyondan uzaklaşıp dijitale odaklanmaya başladı.
Zaten önemli tv jönlerinin büyük bir çoğunluğu belki de hepsi en son dijitale proje yapmış kimseler. Dijital beklediğimden daha hızlı büyüyor. “İnto The Night” tadında olmasını isterim. Dediğin gibi tekrara düştüğü çok bölümü vardı ancak evren büyüdükçe daha anlam kazanır ilk dizi büyük ihtimalle. Savaş büyümeden izlesek güzel olacak aslında :D