Kıvanç Tatlıtuğ 'Into The Night' Dizisine Konuk Oldu! | Netflix

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1627477911323.jpeg

Geçtiğimiz sene yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Netflix dizisi Into the Night kadrosuna sürpriz isim!

Jason George imzalı Belçika yapımı Netflix dizisinin ikinci sezonunda başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ konuk oyuncu olarak yer alıyor.

İlk sezonunda Belçika, Fransa, Türkiye, Almanya, Polonya, İtalya ve Rusya gibi birçok ülkeden gelen oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, gizemli kozmik bir olay bütün dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir uçakta hayatta kalan yolcuların güneşe karşı girdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Kadrosunda ayrıca Mehmet Kurtuluş'un da yer aldığı Into The Night, 2. sezonuyla yakında Netflix'te!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Denizaltı versiyonunda da başrol oynuyor, şaşırtmadı konuk oyuncu olarak dizide yer alması. :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Sevindim bu habere. Güzel bir dizi. Yeni sezonu da biran önce gelse. Bu arada Bir Denizaltı Hikayesi de bekleniyorsun cnm

• Beğendim
Reactions: Angelica

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İzlemişti, diziye yaptığı yorumlara denk gelmiştim, hatta çok sevmişti. :A
O kadar çok Netflix dizisi var ki bazen hatlar karışıyor, doğru izlemişti sanırım ama yorum konusunu bulamayınca emin olamadım, konusu açılmamış henüz :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O kadar çok Netflix dizisi var ki bazen hatlar karışıyor, doğru izlemişti sanırım ama yorum konusunu bulamayınca emin olamadım, konusu açılmamış henüz :A
Ben de izlemiştim; çok iyi değildi tabii ama idare eder. Mehmet Kurtuluş'un karakteri ilginçti. :A

Bu arada hayret, nasıl konusunu açtırmadıysa. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de izlemiştim; çok iyi değildi tabii ama idare eder. Mehmet Kurtuluş'un karakteri ilginçti. :A

Bu arada hayret, nasıl konusunu açtırmadıysa. :A
Bakalım isteyecek mi şimdi açılmasını, adamı ismini anmadan o kadar kulağını çınlattık görürse artık :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Harika bir haber. İlk sezonunu deli gibi sevmiştim. Yeni sezonu da merakla beklerken gelen bu haber sevindirdi.

Acaba nasıl bir karakter olacak? Platforma çektiği dizi ile bağlantılı olursa ne güzel olur be.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Harika bir haber Kıvançı izlemeyi özledim sanırım Tv ye dizi yapmayı düşünmüyor ya :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Harika bir haber, diziyi izlemedim ama Kıvanç girdiği her yere yakışır.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Harika bir haber. :Z Büyük ihtimalle yeni dizisindeki karakteriyle dahil olacak bir şekilde hikayeye.

Harika bir haber. İlk sezonunu deli gibi sevmiştim. Yeni sezonu da merakla beklerken gelen bu haber sevindirdi.

Acaba nasıl bir karakter olacak? Platforma çektiği dizi ile bağlantılı olursa ne güzel olur be.
İki dizinin de yaratıcısı aynı bence öyle olacak. :D Kıvanç'ın dizisi için bu dizinin spin off'u diye haberler çıkmıştı bağlantı olacaktır. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135

Zaten öyleymiş bağlantılı olacakmış

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konusu ne? Entrika yoksa izlemem. :A
Güneşi görmeyenlerin hikayesi bu, bir uçak macerası. Güneşi gördüğün zaman ölüyorsun, bu yüzden sürekli uçakla uçuyorsun ve karanlığa iniş yapıyorsun. Yani konu bu kadar, daha fazla detaya gerek yok. İzle ve gör. :D

• İlginç
Reactions: serhatt