Kıvanç Tatlıtuğ Hangi Yapımın Dijital Dizisinde Rol Alacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,069
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kıvanç Tatlıtuğ, dijital dizi ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

kivanc_1_1_1571137968-400x400.jpg

'Aşk-ı Memnu', 'Kuzey Güney', 'Cesur ve Güzel' ve son olarak 'Çarpışma' dizisinde yer alan yakışıklı ve başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz aylarda tiyatroda yer alacağını açıklamıştı.

Tiyatronun dışında Ay Yapım, O3 Medya ve OG Medya gibi başarılı yapım şirketlerinden dijital dizi teklifi gelen Tatlıtuğ'un, Onur Güvenatam'ın sahibi olduğu OG Medya ile dijital dizi için imza aşamasına geldiği ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Aşk-ı Memnu dizisinde partneri olan Beren Saat, aynı yapımın 'Atiye' adlı dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştı.

Eğer, anlaşma sağlanırsa yakın zamanda yakışıklı oyuncuyu yeniden izleyicisi ile buluşacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com​

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Konunun ilk paragrafında tiyatroda yer alacağı yazıyor sonra dijitalden bahsediyor. :F İlk başta tiyatro projesi sandım. :F

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Umarim dramadır. Fantastik yapılmasın. Atiye de işte dedirten bir dizi olduğundan dolayı. Muhafız ve Atiye yetti bize.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Umarim dramadır. Fantastik yapılmasın. Atiye de işte dedirten bir dizi olduğundan dolayı. Muhafız ve Atiye yetti bize.
Bu yorumu yazmaya gelmiştim, umarım drama falan olur. Fantastik olmasın, iki işimiz de öyle zaten. :D

Ek olarak önde gelen tüm oyuncuların Netflix'e dizi çekmeye başlaması da sürpriz, kim derdi TV sektöründen bu kadar rağbet göreceğini?

• Harika
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bu yorumu yazmaya gelmiştim, umarım drama falan olur. Fantastik olmasın, iki işimiz de öyle zaten. :D

Ek olarak önde gelen tüm oyuncuların Netflix'e dizi çekmeye başlaması da sürpriz, kim derdi TV sektöründen bu kadar rağbet göreceğini?
Aynı fiyatı alıyorlarsa bide off :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Kıvanç'ın dizileri tutmuyor zaten. Onun için en iyisi bu. :D

Umarım dramadır. :X