NOW Kısmet - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
273
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
1-3.png

FOX'un yeni dizisi Kısmet bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini Semih Bağcı'nın, senaristliğini Mahinur Ergun ve Yusuf Reha Alp'in üstlendiği yapımın kadrosunda Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Serdar Orçin, Cenan Adıgüzel, Ece Yaşar, Lale Mansur, Arif Pişkin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Sezer Koç ve Neşe Baykent yer alıyor.

5 yaşından beri kavuşamayan çocukluk aşkları Doğan ve Melike'nin eğlenceli hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,989
Puanı
1,061
inanilmaz saskinim :)
bu mesajin 30 saniye oncesinde sevgili @Aserat 'a ozelden bu dizinin basliginin acilip acilmayacagini sormustum .

mesaji gonderdikten sonra genel foruma girer girmez, basligin az once acilmis oldugunu gordum. olumlu anlamda sok ve saskin sekilde yuzde gulumseme esliginde basliga girip bu mesajimi yolluyorum :p

aksam bakalim nasil bir giris yapacak kismet dizisi...
son fragmani cok renkli gozukuyor.....
Yayına giren tüm TV dizilerinin başlığı 18.00'de açılır. Bazen ufak gecikmeler olabiliyor ama başlığı açılmayan bir haftalık dizi olmaz. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,624
Puanı
860
Özge Özacar'ın güzelliğine çok fena kapılıyorum. Dizinin yarısındayım ve olumlu hissediyorum. Kadro zaten güzel üstüne Azizler'in ruh hastası Caner'in burada olduğunu görmek daha da mutlu etti. Burada da dayı yeğen olacaklar. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,248
Puanı
1,060
Bugün izledim gerçekten çok güzel çok eğlenceli Cem Gelinoğlunu Aykut Enişte ilkinde izlemiştim öyle bir oyunculuğu var ki muhteşem ya Özgede harikaydı emeklerine sağlık ekibin :D

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,356
Puanı
860
Dizinin şuan tekrarına denk geldim çok güzel bir dizi olmuş :Z :bhr: umarım yaz sonuna kadar devam eder :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,180
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başrol erkekten dolayı başlamadan final yapmışlardı, bu kadar sürmesi bile mucize. Özge umarım daha güzel işler ile döner. :Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Son haftalarda pek izleyemedim ama final olunca bir bakayım dedim. Senaristler 3 bölüm erken bitirilince herhalde tepki olarak böyle bir son yazmışlar :A Durağan yaz sezonunda farklı ve iyi bir işti, mutsuz bitmesi kötü oldu.

• Okudum
Reactions: 12.Adam