Kısa Kısa Müzik Dünyasından Haberler ve Sohbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Sinirlenmişse dahi sinirlenmekte çok haklı bence. 57 yaşındaki kadına da bebek bekliyor musunuz diye sorulmaz. Zaten Sertab magazinden çok uzakta yaşayan bir sanatçı. Belli ki bu konuda dile getirmediği özel bir hassasiyeti var. :X

Kelimesi kelimesine katılıyorum. Hassasiyetini, bugüne kadar çocuğu olmamış olmasını göz önüne almayacak kadar salak olsalar bile o yaştaki bir kadının kadının yapsa geleceğini düşüneceğini, doğal yollarla çocuğu olamayacağını (menopoz) göz önünde bulunduramayacak kadar salak değillerdir. İnadına işte sinirlensin de olay çıksın diye yapışıyorlar ama dıştan bakınca ben utanıyorum ya cidden prim için olmaz olsun böyle...
Ceza gelmese malum videoyu salacaktım. :bhr:

• Harika
Reactions: kerem and slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Tek dertleri gündem meşgul olsun. Söylemezsem Olmaz'a kadar taşınmış konu, şaka gibi...

Konu zaten Can Bonomo ve Öykü Karayel iken o sorularla hedef alınması zaten çok çirkin bir davranış. Türkiye'de paparaziyiz diye her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahibiz zihniyeti bitmeyecek anlaşılan. :X
Yuh kere yuh yani, boşuna 'magazinciler'in iğrenç olduğunu düşünmüyorum. Şaka gibi hepsi de pis zihniyetli.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Dinlemediğim için nereden bileyim, en yakını Sor. Berbat ötesi. :A

Üstteki mesajı yazarken aklıma geldi Kardan Adam'ın nakaratı iyi bak, hakkını yemeyeyim. :A
Sor Serdar Ortaç imzalı cover bir şarkı sadece. Gülşen'in şu mesajda sayılamayacak kadar onlarca çok iyi şarkısı var. Seni kınıyorum...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazar gecesi ödül geliyor gibi. :Z @Dosi

Screenshot_20231130_203530_Instagram.jpg