Kısa Kısa Müzik Dünyasından Haberler ve Sohbet Konusu

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Ekli dosyayı görüntüle 48983

Kesha mahkemeyi kaybetdi. Kendisine tecavüz etmiş adamla 2 yıl çalişmak zorunda ve ya müzikden uzaklaşmalı.
Şu resime baktikca ağlayasim geliyor. Çok kötü hissediyorum. :(

@sokak sanati @OzaN @yigit_00 @Titanium @Harunnn60 @GunesinOglu

Umarım mantıklı olan kararı verip 2 yıl uzak kalır bu sektörden. Hem kafasını dinler, hemde o uzun sürede albüm denemeleri yapabilir.

Şimdi başlasa 2 senede sağlam bir albüm uğraşı rahat rahat verir.

Kendine özgün bir stili var,şarkıları güzel bu yüzden seviyordum Kesha'yı açıkcası gerçekten üzüldüm.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sia 8 Ağustos'ta Türkiye'de konser verecekmiş.:D @OzaN @Tzira @-potterhead- @Harunnn60 @Ahmad @Titanium @GunesinOglu :D

Gidecek var galiba aranızda.:D

Umarım mantıklı olan kararı verip 2 yıl uzak kalır bu sektörden. Hem kafasını dinler, hemde o uzun sürede albüm denemeleri yapabilir.

Şimdi başlasa 2 senede sağlam bir albüm uğraşı rahat rahat verir.

Kendine özgün bir stili var,şarkıları güzel bu yüzden seviyordum Kesha'yı açıkcası gerçekten üzüldüm.

Sen yanlış anlamışsın. Yaa 2 yıl onunla çalışacak ya da tamamen müziği bırakacak.:( Söz vs. yazması dahi yasak.:(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Niye imkansız ki.ss Fırsat olursa imkanı vardır.:D
Kağıt üzerinde İstanbul'da yaşıyor gözüksem de İstanbul'a çok uzağım. Arabam yok, birlikte gidecek kişi yok vs. :D Çok istesem giderim tabii bir şekilde yolunu bulup da öyle konser meraklısı bir insan değilim. 3-4 sokak ötede Emre Aydın, Ziynet Sali gibi sevdiğim şarkıcılar konser verdiğinde bile gitmeyen bir insanım. :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kağıt üzerinde İstanbul'da yaşıyor gözüksem de İstanbul'a çok uzağım. Arabam yok, birlikte gidecek kişi yok vs. :D Çok istesem giderim tabii bir şekilde yolunu bulup da öyle konser meraklısı bir insan değilim. 3-4 sokak ötede Emre Aydın, Ziynet Sali gibi sevdiğim şarkıcılar konser verdiğinde bile gitmeyen bir insanım. :D

Sia'nin konserine tek gitsen bile olur bence çünkü gerçekten çok monoton bir konser olur.:F Bence bu fırsat bir daha gelmez. Yine de sen bilirsin.:D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sia'nin konserine tek gitsen bile olur bence çünkü gerçekten çok monoton bir konser olur.:F Bence bu fırsat bir daha gelmez. Yine de sen bilirsin.:D
Ne demek monoton olur ya. :D Gitsem bile eve gelemem ciddi manada muhtemelen eve 3 saat uzaklıktaki Beyoğlu-Kadıköy civarı bir yerlerdedir. O saatlerde otobüs de yok. O bölgelerde olsam gitmeye çalışırdım ama sanırım. :D

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Benim durumum da Ozan ile aynı sanırım, ben de uzağım epey İstanbul'un merkezi sayılan yerlere, dolmuş otobüs falan anca belli saate kadar gidebiliyorum, yakınlara da gelmiyorlar. :D Sia'yı da yeni keşfettim sayılır, konserine gidecek kadar sevemedim henüz. :p

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Sia 8 Ağustos'ta Türkiye'de konser verecekmiş.:D @OzaN @Tzira @-potterhead- @Harunnn60 @Ahmad @Titanium @GunesinOglu :D

Gidecek var galiba aranızda.:D

Sen yanlış anlamışsın. Yaa 2 yıl onunla çalışacak ya da tamamen müziği bırakacak.:( Söz vs. yazması dahi yasak.:(

Ben bir süre müzikten uzak kalması gerekecek diye okudum. Tamamen müziği bırakması gibi bir kuralın hukuğu olmaz bence.

Heleki bu olay bu kadar büyüdüyse o belli süre çalışamaması gibi bir durumunda ortadan kalkacağını düşünüyorum. İsyan coming.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben bir süre müzikten uzak kalması gerekecek diye okudum. Tamamen müziği bırakması gibi bir kuralın hukuğu olmaz bence.

Heleki bu olay bu kadar büyüdüyse o belli süre çalışamaması gibi bir durumunda ortadan kalkacağını düşünüyorum. İsyan coming.
Yapımcılar süreyle değil yapılacak albüm sayısıyla anlaşma yapıyorlar genelde o yüzden doğru olma ihtimali yüksek. Tabii çok saçma bir olay, modern kölelik bu.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Yapımcılar süreyle değil yapılacak albüm sayısıyla anlaşma yapıyorlar genelde o yüzden doğru olma ihtimali yüksek. Tabii çok saçma bir olay, modern kölelik bu.

Yalnız bir de Sony var işin içinde.

O adamın zaten kariyeri bitti kimse iş yapmaz bir daha onla da, bence Sony bu işe el atmalı, en azından anlaşmada ki adamı değiştirsin. Sonuçta şirket Sony'yi aitse anlaşmada ki adamın kim olduğunun önemi yok.

6 albümlük anlaşması daha bulunuyor, orada işler nasıl yürüyor bilmiyorum ama garipliği aşmış bu iş.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalnız bir de Sony var işin içinde.

O adamın zaten kariyeri bitti kimse iş yapmaz bir daha onla da, bence Sony bu işe el atmalı, en azından anlaşmada ki adamı değiştirsin. Sonuçta şirket Sony'yi aitse anlaşmada ki adamın kim olduğunun önemi yok.

6 albümlük anlaşması daha bulunuyor, orada işler nasıl yürüyor bilmiyorum ama garipliği aşmış bu iş.
Varmış demek ki ama cidden çok saçma bir olay, büyük adaletsizlik. Tazminat falan öder belli bir miktar ya da tüm gelirini ona verir vs anlarım bir derece ama zorla birlikte çalışacaksın ne demek ya. :(

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne demek monoton olur ya. :D Gitsem bile eve gelemem ciddi manada muhtemelen eve 3 saat uzaklıktaki Beyoğlu-Kadıköy civarı bir yerlerdedir. O saatlerde otobüs de yok. O bölgelerde olsam gitmeye çalışırdım ama sanırım. :D

Neresi ki Ora yaa. Ben her halde her yeri Bakırköy gibi zannediyorum.:D

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Dr. Luke 2009'da Kesha'nun uyurken gizlice çektiği fotoğrafı çekip Twitter'a koymuştu. 1-2 gün önce bu fotoğrafı delil olmaması için sildi. @Ahmad @sokak sanati @OzaN @Titanium @Harunnn60 @GunesinOglu
12733382_1059395307413948_6660491017824181318_n.jpg

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Neresi ki Ora yaa. Ben her halde her yeri Bakırköy gibi zannediyorum.:D
Biz tam İstanbul'un merkez ilçelerinde oturduğumuz için normal. :A

Bana bazen Avcılar bile uzak geliyor.ss :F

Dr. Luke 2009'da Kesha'nun uyurken gizlice çektiği fotoğrafı çekip Twitter'a koymuştu. 1-2 gün önce bu fotoğrafı delil olmaması için sildi. @Ahmad @sokak sanati @OzaN @Titanium @Harunnn60 @GunesinOglu
12733382_1059395307413948_6660491017824181318_n.jpg
Miley destek olmuş galiba. :) Twitter'da gördüm. :)