'Kırmızı Oda' Dizisinde Şok Ayrılık! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,095
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200827_125944-jpg.91408

'Kırmızı Oda' dizisinde şok ayrılık!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan ve Sezin Bozacı'nın yer aldığı yapıma yönetmen koltuğunda oturan Cem Karcı veda edecek.

BluTV'de çekeceği dizi için ayrılan Karcı'nın yerine ise Benal Tairi gelecek.

'Kırmızı Oda' yeni bölümleriyle her Cuma 20.00'de TV8'de!

Kaynak:
Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Ben de şok ayrılık deyince son bölümde Piraye'nin söylediklerinden sonra Tülin Özen gidiyor diye düşünmüştüm ama çok daha beteri çıktı. :( Cem Karcı bu dizinin her şeyiydi ve yeni yönetmen de uzun süredir onunla birlikte çalışmasına rağmen onun tadını verir mi emin değilim. Şu BluTV denilen rezalet yerden nefret ediyorum başka yönetmen yoktu sanki.ss
------

Al sana Blu denilen mikroptan nefret etmem için çok sağlam bir neden daha. :T: @Özgür

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de şok ayrılık deyince son bölümde Piraye'nin söylediklerinden sonra Tülin Özen gidiyor diye düşünmüştüm ama çok daha beteri çıktı. :( Cem Karcı bu dizinin her şeyiydi ve yeni yönetmen de uzun süredir onunla birlikte çalışmasına rağmen onun tadını verir mi emin değilim. Şu BluTV denilen rezalet yerden nefret ediyorum başka yönetmen yoktu sanki.ss
------

Al sana Blu denilen mikroptan nefret etmem için çok sağlam bir neden daha. :T: @Özgür
Bence suç Blu'da değil, bırakıp giden yönetmende. :A Son zamanlarda tüm işleri bırakıp gidiyor. Gülperi'den Hercai'ye, Hercai'den Kırmızı Oda'ya, şimdi de BluTV'ye. :A Bari sezon sonunda falan ayrılsaydı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Bence suç Blu'da değil, bırakıp giden yönetmende. :A Son zamanlarda tüm işleri bırakıp gidiyor. Gülperi'den Hercai'ye, Hercai'den Kırmızı Oda'ya, şimdi de BluTV'ye. :A Bari sezon sonunda falan ayrılsaydı.
Burcu Biricik, Melisa Sözen vs. muhtemelen hep onun sayesinde gelmişti diziye katkısı sadece yönetmenlik yapmaktan çok daha büyüktü. :( Yine de senarist değişiminden (Banu hanım da dizileri bırakmayı seviyor çünkü) iyidir en azından kurulu dünyayı devam ettirmek pek zor değil. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burcu Biricik, Melisa Sözen vs. muhtemelen hep onun sayesinde gelmişti diziye katkısı sadece yönetmenlik yapmaktan çok daha büyüktü. :( Yine de senarist değişiminden (Banu hanım da dizileri bırakmayı seviyor çünkü) iyidir en azından kurulu dünyayı devam ettirmek pek zor değil. :A
Zaten tüm projelerinde kankalarını çağırır muhakkak. :A Bu arada cidden dizi için büyük kayıp çünkü harika bir yönetmendi. :A

Banu Kiremitçi yıllar sonra bu kadar yüksek oran aldı bırakmaz. :A Ama belli de olmaz Hekimoğlu da yüksek alırken bıraktı. :A

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Zaten tüm projelerinde kankalarını çağırır muhakkak. :A Bu arada cidden dizi için büyük kayıp çünkü harika bir yönetmendi. :A

Banu Kiremitçi yıllar sonra bu kadar yüksek oran aldı bırakmaz. :A Ama belli de olmaz Hekimoğlu da yüksek alırken bıraktı. :A
Bir de Birsen bugün haber patlatmadı diye merak ediyordum keşke patlamasaydı da böyle bir şeyi öğrenmeseydik. Her şey gerçek olamayacak kadar güzel gidiyordu ve bir noktada nazar değeceğinden emindim zaten. Diğer OGM işlerinin yönetmenleri kazık çakar olan yine Kırmızı Oda'ya olur ah canım dizim. :(

Orada belki de basına yansımayan bir anlaşmazlık durumu falan oldu yoksa durduk yere iyi giden işin senaristi değişmezdi. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bir de Birsen bugün haber patlatmadı diye merak ediyordum keşke patlamasaydı da böyle bir şeyi öğrenmeseydik. Her şey gerçek olamayacak kadar güzel gidiyordu ve bir noktada nazar değeceğinden emindim zaten. Diğer OGM işlerinin yönetmenleri kazık çakar olan yine Kırmızı Oda'ya olur ah canım dizim. :(

Orada belki de basına yansımayan bir anlaşmazlık durumu falan oldu yoksa durduk yere iyi giden işin senaristi değişmezdi. :A
Masumlar Apartmanı'nın muhteşem görüntü yönetmeni diziden ayrıldı diye dalga geçen sana büyük şok oldu bu. :A @kerem @Dosi

Ne olabilir ki ya belli ki OGM aklını çelmiş. :A Bizim Hikaye de iyi giderken ayrıldı diziden. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Masumlar Apartmanı'nın muhteşem görüntü yönetmeni diziden ayrıldı diye dalga geçen sana büyük şok oldu bu. :A @kerem @Dosi

Ne olabilir ki ya belli ki OGM aklını çelmiş. :A Bizim Hikaye de iyi giderken ayrıldı diziden. :A
Şunları başıma sarma ya şurada güzel güzel konuşuyoruz.ss

O dönem Bizim Hikaye'den Kızım'a geçmemiş miydi Medyapım kendi içinde transfer etmiştir. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Söylediği laflar sonra gelip onun ayağına dolanıyor. Ders almayı bilmiyor :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şunları başıma sarma ya şurada güzel güzel konuşuyoruz.ss

O dönem Bizim Hikaye'den Kızım'a geçmemiş miydi Medyapım kendi içinde transfer etmiştir. :A
Senin böyle büyük büyük konuşup sonra bu hale gelmeni herkes görsün istiyorum. :Z :A

Evet doğru o zaman öyleydi ama genel olarak bırakıyor. :A Gerçi sadece ona özgü değil çoğu senarist ayrılıyor dizilerden. :A
------

Söylediği laflar sonra gelip onun ayağına dolanıyor. Ders almayı bilmiyor :A
Bırak böyle kalsın daha da güzel oluyor. :A Bu haline gülüyoruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Senin böyle büyük büyük konuşup sonra bu hale gelmeni herkes görsün istiyorum. :Z :A

Evet doğru o zaman öyleydi ama genel olarak bırakıyor. :A Gerçi sadece ona özgü değil çoğu senarist ayrılıyor dizilerden. :A
------

Bırak böyle kalsın daha da güzel oluyor. :A Bu haline gülüyoruz. :A
Hala taş gibi oyuncular ve taş gibi senaryo var no problem. :Z Kırmızı Oda'nın izleyici kitlesinin anca çeyreğine ulaşabilecek dizide kendisine başarılar diliyorum. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk haftalardan olsa neyse ama 30 bölümden sonra yönetmen değişikliği bize koymaz merak etme. :Z
E Masumlar'a da 25 bölümden sonra görüntü yönetmeni değişikliği koymaz. :A Farkındaysan biri 'yönetmen' dizinin her şeyi. :A Yine olmadı be. :A :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yeni yönetmen de uzun süredir Cem Karcı'yla çalışan biri olduğu için eski tadı devam ettirecektir şüphem yok. :Z
Sana bir şok daha söyleyeyim. :A Benal Tairi şu an Sadakatsiz'i Neslihan Yeşilyurt ile beraber yönetiyor. :A Sevmediğin Sadakatsiz'den yönetmen geldi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Sana bir şok daha söyleyeyim. :A Benal Tairi şu an Sadakatsiz'i Neslihan Yeşilyurt ile beraber yönetiyor. :A Sevmediğin Sadakatsiz'den yönetmen geldi. :A
Sadakatsiz'le özel bir derdim yok ki sorunum başroldeki no-frost buzdolabıyla. :A Bak işte yine çok izlenen bir diziden yönetmen geliyor hiçbir sorun olmaz. :Z

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sadakatsiz'le özel bir derdim yok ki sorunum başroldeki no-frost buzdolabıyla. :A Bak işte yine çok izlenen bir diziden yönetmen geliyor hiçbir sorun olmaz. :Z
Hemen de uyum sağlıyorsun. :A Ne kadar ılımlı bir insansın sen öyle. :A :A