TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Sadi'nin gelmesine tepkiliydim ama fragmanları izleyince Sadi'nin etkileyici hikayesini özlediğimi fark ettim. Ahmet Kaya şarkıları Sadi 'nin hikayesine cuk oturuyor zaten , yine ekran başına kitleneceğimiz bölümler bizi bekliyor. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Sadi'nin gelmesine tepkiliydim ama fragmanları izleyince Sadi'nin etkileyici hikayesini özlediğimi fark ettim. Ahmet Kaya şarkıları Sadi 'nin hikayesine cuk oturuyor zaten , yine ekran başına kitleneceğimiz bölümler bizi bekliyor. :Z
Yalnız Sadi gelecek diye bölümü ona yığmışlar resmen Keklik ve Pembe'den eser yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yalnız Sadi gelecek diye bölümü ona yığmışlar resmen Keklik ve Pembe'den eser yok. :A
Muhtemelen dönüşümlü olarak hikayelere yer verecekler , mesela diğer bölümde de Dara olmaz , Pembe ve Keklik 'i görürüz. :A Zaten Pembe 'nin hikayesi bitecektir 1-2 bölüme diye düşünüyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Muhtemelen dönüşümlü olarak hikayelere yer verecekler , mesela diğer bölümde de Dara olmaz , Pembe ve Keklik 'i görürüz. :A Zaten Pembe 'nin hikayesi bitecektir 1-2 bölüme diye düşünüyorum. :A
Ayta Sözeri'nin sözleşmesi 39 bölüme uzamıştı zaten o kesin devam edecek ama Pembe pek sevilmediği ve tam hikayesi bitecekken 1 aylık zaman geçtiği için son seansı kestirip atılmaz umarım. :A

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aradan sonraki bölüm için birkaç şey karalamak istiyorum. Her zamanki tadındaydı ve ilk kez sadece erkek danışanların olduğu bir bölüm olması açısından dikkat çekiciydi. Gökhan Özoğuz'un diziye gireceğini duyunca biraz tereddütlenmiştim ama hem oyunculuk hem de hikaye bakımından Dara gayet iyi gidiyor. Derya Alabora'yı izliyor olmak da büyük keyif. Kısacası Sadi'den daha merak uyandırıcı olduğu kesin.

Keklik'in yokluğunu turnede olmasına bağlamışlar ama Pembe'yi resmen telefonda 2-3 cümleyle kapatmışlar. Tamam özellikle Meltem Cumbul'un oyunculuğu nedeniyle çoğu izleyici hikayeye ısınamadı ve reytingler de bu süreçte ciddi düşüşe geçti ama yine de sonuç kısmının yüz yüze olmasını, düzgün bir vedalaşma görmeyi tercih ederdim. Bir aylık araya girilmemiş olsa muhtemelen görürdük ama talihsiz zamana denk geldi maalesef.

Ve Sadi... Benim sorunum asla hikayeyle değil Erkan Petekkaya'nın gittikçe abartılaşan oyunculuk tercihleriyle. Tamam eskisi kadar kapalı olmasın ama ağırlığı resmen yok olmuş durumda. Adamı sevmesem de iyi oyuncu olduğunu kabul ediyorum orası ayrı ama ta geçen sezonun belli döneminden beri yaşanan sıkıntı tam gaz devam ediyor o da Sadi'nin bir türlü sakin durmaması, çoğu şeyi ağlayarak veya gereksiz ton yükselterek anlatması. Benim bile yer yer başım şişmişken Binnur Kaya nasıl dayandı gerçekten merak ediyorum. Tamam BFF'i falan ama yine de insanda kafa kalmaz. :A Bu arada Melis Birkan'ın ayrı danışan olarak geleceğini sanmıştım ama babanın avukatı çıktı o cepheden neler çıkacağı merak konusu. Ve son olarak Azra FC'yim çünkü kadın dibine kadar haklı. :A

Ve bundan sonra AyBin shipliyorum. :bhr: @Cervantes @Hazem
Ekran görüntüsü 2022-01-29 000331.png

• Beğendim
Reactions: Cervantes and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Aradan sonraki bölüm için birkaç şey karalamak istiyorum. Her zamanki tadındaydı ve ilk kez sadece erkek danışanların olduğu bir bölüm olması açısından dikkat çekiciydi. Gökhan Özoğuz'un diziye gireceğini duyunca biraz tereddütlenmiştim ama hem oyunculuk hem de hikaye bakımından Dara gayet iyi gidiyor. Derya Alabora'yı izliyor olmak da büyük keyif. Kısacası Sadi'den daha merak uyandırıcı olduğu kesin.

Keklik'in yokluğunu turnede olmasına bağlamışlar ama Pembe'yi resmen telefonda 2-3 cümleyle kapatmışlar. Tamam özellikle Meltem Cumbul'un oyunculuğu nedeniyle çoğu izleyici hikayeye ısınamadı ve reytingler de bu süreçte ciddi düşüşe geçti ama yine de sonuç kısmının yüz yüze olmasını, düzgün bir vedalaşma görmeyi tercih ederdim. Bir aylık araya girilmemiş olsa muhtemelen görürdük ama talihsiz zamana denk geldi maalesef.

Ve Sadi... Benim sorunum asla hikayeyle değil Erkan Petekkaya'nın gittikçe abartılaşan oyunculuk tercihleriyle. Tamam eskisi kadar kapalı olmasın ama ağırlığı resmen yok olmuş durumda. Adamı sevmesem de iyi oyuncu olduğunu kabul ediyorum orası ayrı ama ta geçen sezonun belli döneminden beri yaşanan sıkıntı tam gaz devam ediyor o da Sadi'nin bir türlü sakin durmaması, çoğu şeyi ağlayarak veya gereksiz ton yükselterek anlatması. Benim bile yer yer başım şişmişken Binnur Kaya nasıl dayandı gerçekten merak ediyorum. Tamam BFF'i falan ama yine de insanda kafa kalmaz. :A Bu arada Melis Birkan'ın ayrı danışan olarak geleceğini sanmıştım ama babanın avukatı çıktı o cepheden neler çıkacağı merak konusu. Ve son olarak Azra FC'yim çünkü kadın dibine kadar haklı. :A

Ve bundan sonra AyBin shipliyorum. :bhr: @Cervantes @Hazem
Ekli dosyayı görüntüle 114340
Pembe yine gelecek. Doktor Hanım mutlaka bekliyorum dedi telefonda.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Pembe yine gelecek. Doktor Hanım mutlaka bekliyorum dedi telefonda.
Ben de düşündüm ama bence gelmeyecek çünkü son seansta konuşulacak şeylerin üstünden az çok geçmiş oldular. Diğer hastalara da son seanslarında istediğin zaman gelebilirsin diyor ama bir daha görmüyoruz mesela. Yine de tam emin olamadığım için açtığım konuyu sildim.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Doktor Hanım'ı her gördüğümde yapmak istediğim :A @Cervantes

FKxyNctXMAsoMAl

• Harika

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,005
Puanı
610
60. BÖLÜM FRAGMANI (Finale Son 1)

@Hazem @Cervantes @Mircan Saye
------

Dara'nın hikayesi bitti sanmıştım meğer bu bölüm de varmış üstelik annesi de geliyor. Final öncesi Binnur Kaya ve Derya Alabora'yı karşılıklı izlemek güzel olacak. :Z
Fragman güzel olmuş.
Keklik in konusu bitti mi , kaç fragmandır yok🤔

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Partiye eski oyunculardan da katılan olur mu acaba? Mesela Binnur Kaya ve Melisa Sözen'i aynı karede görebilsek keşke. :bhr:
Ay evet aşırı kudururum öyle bir şey yaşanırsa. :bhr: Konuk olan çoğu oyuncunun TV işi var ama gelebilenler gelirse hoş olur. Hatta Cem Karcı, Banu Kiremitçi falan da gelsin sonuçta bizi yarı yolda bıraksalar da dizinin bu kadar sürmesinde onların payı büyük. :A

• Güldürdün