TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bıkmadın şu boş hayallerden. Zaten Netflix PR işini güzel yapıyor güveniyorum.
Boş değil canım gerçekler. Bu arada KO izlemedim sana açıklama yaptım diye izledim sanma. Sadece annem "Netflix filminin iki gündür dizilerde reklamı yapılıyor" dedi. Ben de açıklayayım dedim.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Bilmediğim için soruyorum Erkan Petekkaya'yı neden sevmiyorsun?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Boş değil canım gerçekler. Bu arada KO izlemedim sana açıklama yaptım diye izledim sanma. Sadece annem "Netflix filminin iki gündür dizilerde reklamı yapılıyor" dedi. Ben de açıklayayım dedim.
Annen izliyorsa iyi en azından evde kaliteden anlayan biri var demektir. Sen de haline yan güzel bölümler kaçırıyorsun.

Bilmediğim için soruyorum Erkan Petekkaya'yı neden sevmiyorsun?
Nurgül Yeşilçay'la olan olaylar ve sonrasında bunlara tüy diken çeşitli hareketleri nedeniyle.

Reactions: Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
34. BÖLÜM ÖN İZLEME

Çok güzel ve naif bir sahne olmuş ya işte bu yüzden bile Kırmızı Oda'nın yeri ayrı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

Bölümleri tamamlamaya başladım, özlemişim diziyi... Sezonun işlerinden biri kesinlikle, bazı sahneleri ekrandan gözümü ayırmadan izliyorum.

Nazlı'nın hikayesi epey ilgimi çekti, Pınar Deniz çok güzel... Çok da güzel yaşatıyor karakterini. Kocasını canlandıran kişiyi de beğendim, o da yakışmaz.

Kumru'nun hikayesi başta çok da ilgimi çekmese bile bu bölümlerde epey ilgimi çekmeye başladı, neler yaşamış Kumru...

Sadi rolünü Erkan Petekkaya çok güzel yaşatıyor ama şiveyi biraz zorluyor gibi geldi, biraz daha yumuşatsa çok hoş olacak. Role yakışmış, gülümsetiyor bir yandan da.

Reactions: Aserat