TV8 Kırmızı Oda - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bıkmadın şu boş hayallerden. :A Zaten Netflix PR işini güzel yapıyor güveniyorum. :Z
Boş değil canım gerçekler. :A Bu arada KO izlemedim sana açıklama yaptım diye izledim sanma. :A Sadece annem "Netflix filminin iki gündür dizilerde reklamı yapılıyor" dedi. Ben de açıklayayım dedim. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Binnur Kaya ve Uğur Yücel’i yeniden birlikte izlemek ne büyük bir ayrıcalık. :Z O kadar usta oyuncular ki sahne başladıktan sonra bir an bile Hüsne ve Bahattin gelmedi aklıma. :bhr:

Netflix’in ürün yerleştirmesi de dikkatlerden kaçmadı. :A Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü için Doktor Hanım’a konuya uygun replik yazdırmışlar. OGM‘nin o kadar Netflix işinden sonra şaşırmamak lazım aslında. :A

Sadi’nin hikayesi her zamanki gibi devam ediyor. Cemre’nin ölümünün hastalık yüzünden oluşu ve uyudu sanılırken meğerse son nefesini vermiş olması, ardından Ahmet Kaya derken yine ciğerler deşildi. :( Erkan Petekkaya’yı kişilik olarak hala sevmiyorum ama gerçekten harika bir performans çıkarıyor. Son zamanlarda yerle bir olan imajını düzeltmek için bu dizi güzel fırsat oldu yatsın kalksın şükretsin.

Zafer ve Nihal‘in hikayelerine hala tam anlamıyla giremedik ama gelecek haftadan itibaren açılacak gibi görünüyor. O değil de 1001 Gece nedeniyle Recai de arada kaynadı. Zafer, Nihal, Vahit ve Sadi derken kota doldu umarım hikaye yarım bırakılmaz ve son bir bölümle de olsa toparlanır. Kendini küçük görmekte çok haklı çünkü KO senaristi bile bir anda göz ardı etti. :A

Hüseyin çok sempatik ya o üzülürken ben de üzülüyorum. :( Oynayan çocuk da çok yetenekli zaten. Neyse ki onun kekemelik sorunu da çözülmeye başlanacak bekliyoruz bakalım. :Z
Bilmediğim için soruyorum Erkan Petekkaya'yı neden sevmiyorsun?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Boş değil canım gerçekler. :A Bu arada KO izlemedim sana açıklama yaptım diye izledim sanma. :A Sadece annem "Netflix filminin iki gündür dizilerde reklamı yapılıyor" dedi. Ben de açıklayayım dedim. :A
Annen izliyorsa iyi en azından evde kaliteden anlayan biri var demektir. :A Sen de haline yan güzel bölümler kaçırıyorsun. :A

Bilmediğim için soruyorum Erkan Petekkaya'yı neden sevmiyorsun?
Nurgül Yeşilçay'la olan olaylar ve sonrasında bunlara tüy diken çeşitli hareketleri nedeniyle.

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

Bölümleri tamamlamaya başladım, özlemişim diziyi... Sezonun işlerinden biri kesinlikle, bazı sahneleri ekrandan gözümü ayırmadan izliyorum.

Nazlı'nın hikayesi epey ilgimi çekti, Pınar Deniz çok güzel... Çok da güzel yaşatıyor karakterini. Kocasını canlandıran kişiyi de beğendim, o da yakışmaz.

Kumru'nun hikayesi başta çok da ilgimi çekmese bile bu bölümlerde epey ilgimi çekmeye başladı, neler yaşamış Kumru...

Sadi rolünü Erkan Petekkaya çok güzel yaşatıyor ama şiveyi biraz zorluyor gibi geldi, biraz daha yumuşatsa çok hoş olacak. Role yakışmış, gülümsetiyor bir yandan da.

• Beğendim
Reactions: Aserat