'Kırmızı Kamyon'un Yayın Tarihi Belli Oldu! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-kamyon-jpg.97833

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Kırmızı Kamyon'un yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu, kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan ve Toprak Sağlam gibi isimlerin yer aldığı dizi Çarşamba akşamları izleyici ile buluşacak.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği dizi kahraman itfaiyecilerin, kötülerle verdiği savaşı anlatarak bir ilke imza atacak.

'Kırmızı Kamyon' ilk bölümüyle 31 Mart Çarşamba 20.00'de Show TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
İşi çok zor ama yine de Masumlar-EDHO ikilisinin dominesi yerine Masumiyet'in bekleneni tam veremediği ve DEK'in düşmeye başladığı bir günde denenmesi daha mantıklı.

O değil de iki gün peş peşe üç yeni dizi başlıyor reyting tahminlerinden gelecek puanları hesaplarken canım çıkacak. :( :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Çarşamba kadınlara yönelik bir gün gibiydi. Kırmızı Kamyon herkese yönelik bir iş gibi duruyor. Ben sezon sonuna kadar sağlam bir iş yapabileceğini düşünüyorum.

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
64
Çarşamba kadınlara yönelik bir gün gibiydi. Kırmızı Kamyon herkese yönelik bir iş gibi duruyor. Ben sezon sonuna kadar sağlam bir iş yapabileceğini düşünüyorum.
Birtek Kuruluş Osman vardı kadınlara yönelik olmayan
------

Birtek Kuruluş Osman vardı kadınlara yönelik olmaya
------

Bu dizi Çarşamba tutmaz gibi geldi ama ne olur bilmiyorum yinede

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Birtek Kuruluş Osman vardı kadınlara yönelik olmayan
------

Birtek Kuruluş Osman vardı kadınlara yönelik olmaya
------

Bu dizi Çarşamba tutmaz gibi geldi ama ne olur bilmiyorum yinede
Aynen öyle. Oradan da aksiyon sahneleriyle belki bir şey koparabilir.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Yolu açık olsun ama çok zor bir günde gelmiş Kuruluş izleyicisi diziyi bırakmaz,diğer yandan bu da daha çok erkek kitleye hitap eden bir dizi olduğu için Sadakatsiz,DEK,Masumiyer ve BAM'ten ne kadar reyting alabilir bilemiyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Pazar olur diye düşünmüştüm de çarşamba daha çok ilgi görür gibi. Her kesime hitap eden bir iş 4+ alacaktır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazar olur diye düşünmüştüm de çarşamba daha çok ilgi görür gibi. Her kesime hitap eden bir iş 4+ alacaktır.
Bende Arıza bitince onun yerine koyarlar diye düşünmüştüm ama senarist ve senaryo değişikliğinden dolayı yeteri kadar geciktirdiler. Daha da gecikmek istemediler galiba.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bende Arıza bitince onun yerine koyarlar diye düşünmüştüm ama senarist ve senaryo değişikliğinden dolayı yeteri kadar geciktirdiler. Daha da gecikmek istemediler galiba.
Dediğin doğru da ben Teşkilat'tan korktuklarını düşünmüştüm. Zaten her halükarda böylesi daha iyi olacaktır.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Kolay bir gün kaldı mı ki? Cumartesine gelmesini isterdim ama

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
Tutacağını düşünmüyorum ama bu deneklerin ne yapacağı belli olmaz :T:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
1616535424007.png
1616535516402.png

Amerikada 4. Sezonları devam eden bu iki dizi gibi olursa ne ala...

Sırf bu dizileri soluksuz izlediğim için şans vereceğim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İbrahim gitti..Dizi bitti.

Bol bol konuştuk zaten :A :A Şimdi Melek gelip, devam edecek Barış var falan demeden kaçalım
Diziyi başladığı gibi bitirmek yerine, farklı bitirmeyi tercih etmişler. Ama kendi ayaklarına sıktılar. Böyle kaçan izleyici çok olur, umarım Kırmızı Kamyon'da kaçan izleyiciye alternatif olur. Farklı bir iş, tutmasını isterim.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Diziyi başladığı gibi bitirmek yerine, farklı bitirmeyi tercih etmişler. Ama kendi ayaklarına sıktılar. Böyle kaçan izleyici çok olur, umarım Kırmızı Kamyon'da kaçan izleyiciye alternatif olur. Farklı bir iş, tutmasını isterim.
DEK ile asla aynı profil değil....DEK den bu diziye kaçan olur mu bilmiyorum? İtalyan ve Araplara bir soralım :F

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
DEK ile asla aynı profil değil....DEK den bu diziye kaçan olur mu bilmiyorum? İtalyan ve Araplara bir soralım :F
DEK'ten kaçan izleyici ya Masumiyet'e gider, ya Sadakatsiz'e. Buna kolay kolay gitmez, ama öyle ummak istiyorum ben abi. :F

Yabancı kitlesi Türk fanlarından daha çok o dizinin ya. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senaryo değişikliği (Nilay Deniz'in karakteri, eklenen yeni karakterler) yüzüne yayına bir kaç hafta geç başlıyor, normalde 2 hafa önce falan yayında olacaktı.

Kanal arkasında iyi durur, tanıtımını iyi yaparsa kendine yetecek (3.00-4.50 arası) oranlar alacağını düşünüyorum. Umarım izlenir, farklı bir iş tutmasını isterim.