'Kırmızı Kamyon'da Senarist Değişikliği!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1615362953662.jpeg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Kırmızı Kamyon'un senaryo ekibi değişti!

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu, kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Efekan Can ve Feriha Eyüboğlu'nun yer aldığı dizinin senaryosunu kaleme alan Meriç Demiray ve Ezgi Özcan diziden ayrıldı.

Senaryo süpervizörlüğünü Sema Ergenekon'un üstlendiği dizinin senaryosunu da artık Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'dan oluşan ekip kaleme alacak.

Kırmızı Kamyon, yakında Show TV'de!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sema Ergenekon bu ekibiyle Rekabet'i hazırlıyordu en son. O dizi rafa kalkınca yeni işler diye paylaşım yapmışlardı ama Kırmızı Kamyon olabileceğini tahmin etmemiştim. :A Süpervizör olması boşa değilmiş demek. :A

Sevgi Yılmaz'ın iş yazmasına sevindim. :Z Mazi Kalbimde Yaradır'ın harika senaristi. :bhr: Her ne kadar sonraki işlerinde iyi başlayıp batırsa da edebi yönü ve kalemi çok güçlü bir isim. :Z

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Sema Ergenekon bu ekibiyle Rekabet'i hazırlıyordu en son. O dizi rafa kalkınca yeni işler diye paylaşım yapmışlardı ama Kırmızı Kamyon olabileceğini tahmin etmemiştim. :A Süpervizör olması boşa değilmiş demek. :A

Sevgi Yılmaz'ın iş yazmasına sevindim. :Z Mazi Kalbimde Yaradır'ın harika senaristi. :bhr: Her ne kadar sonraki işlerinde iyi başlayıp batırsa da edebi yönü ve kalemi çok güçlü bir isim. :Z
Bak yine konu Sedef'e geldi. :T:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dizinin başlamadan senarist değiştirmesi garip. Umarım diziyi kötü etkilemez.