Kırgın Çiçekler'in Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
dizi tuttu bu sefer bilemedin çokta güzel ratingler alıyor

yan rol değil başrollerden biri ipeğin karakteri
Yan rol bak gibi sen diziyi nasıl izliyorsun dizinin ismine baksan bile anlarsın başrol kim. Kırgın çiçekler yani yetimhanedeki kızlar topluca başrolde bir hafta biri one çıkar bir hafta diğeri

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,186
Puanı
1,060
Yan rol bak gibi sen diziyi nasıl izliyorsun dizinin ismine baksan bile anlarsın başrol kim. Kırgın çiçekler yani yetimhanedeki kızlar topluca başrolde bir hafta biri one çıkar bir hafta diğeri

o dört kız ve öğretmenleri başrolde sen bakmadığın diziye
anlayamıyorsun bence ben gayet güzel bakıyorum diziye

Esprisine bir mesajı ne kadar büyüttüğüz. Ben hep senaryo önemli derim dizi için. Sadece kız biraz uğursuz onla kafa yapayım dedim yahuu. Siz de abartiniz

demek ki uğursuz değilmiş dizi tutmuş devam ediyor değilmi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kim düşman la sadece takılıyoruz @beyazsoy alınmıyosun demi sevdiğimizden takılıyoruz yoksa senin öngülerinin değerlerdir bizim için.)))))
Takılin yahuu sizin takilmanizda sorun değil. Beni takmadigini söyleyip yıllar önceki kafa yaptım bir mesajı ortaya çıkaranlar utansın

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
o dört kız ve öğretmenleri başrolde sen bakmadığın diziye
anlayamıyorsun bence ben gayet güzel bakıyorum diziye

demek ki uğursuz değilmiş dizi tutmuş devam ediyor değilmi
Yahu kafa yaptım ben burda bir kaç oyuncuya takılır mesela naz elmas girdiği diziyi ışık hızıyla yayından kaldır sonra kenan ece onda pek uyumludur)))

Son olarak bir dizinin bas rolü hayatında değişme olan başına kötü birşey gelen kişidir. Bu formülü her diziye uygula başrolü bulursun. Bir de dizinin iyi izle))) daha başrolu bilmiyorsun))