Kırgın Çiçekler'e ''Gyuli Çkimi'' Şarkısı Damga Vurdu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,879
Puanı
1,061
kirgin-cicekler-de-gozyaslari-sel-oldu-1434913.jpg
ATV'nin ve pazartesi gecelerinin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi Kırgın Çiçekler'in son yayınlanan 29. bölümüne ''Gyuli Çkimi'' şarkısı damga vurdu!

Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Gökhan'ın (Furkan Andıç) öldüğü sahnede çalan şarkı sosyal medyaya damgasını vurdu.

İşte o şarkı:

Dizinin o kesiminden:

Ayşenur Kolivar'ın o güzel sesinden tam versiyon:

@destere @denizz19 @cookies @vadikızı @Çiğdem- @ABAY_06 @Harunnn60 @-KADİR- @DarkLeqenD @halukerogluFOX ve izleyen diğer herkes...

Ekli dosyayı görüntüle 48353
ATV'nin ve pazartesi gecelerinin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi Kırgın Çiçekler'in son yayınlanan 29. bölümüne ''Gyuli Çkimi'' şarkısı damga vurdu!

Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Gökhan'ın (Furkan Andıç) öldüğü sahnede çalan şarkı sosyal medyaya damgasını vurdu.

İşte o şarkı:

Dizinin o kesiminden:

Ayşenur Kolivar'ın o güzel sesinden tam versiyon:

@destere @denizz19 @cookies @vadikızı @Çiğdem- @ABAY_06 @Harunnn60 @-KADİR- @DarkLeqenD @halukerogluFOX ve izleyen diğer herkes...

bu türkü bana yabancı değil benim için üzülme dizisinde ahmet ölünce kullanmışlardı ilki her zaman daha etkilidir .. kırgınlardaki olaya gelince önce hastane ortamı sonra ver dramı ver gazı gözyaşı sel olup gitsin işin kolayına kaçıyorlar ?

bu türkü bana yabancı değil benim için üzülme dizisinde ahmet ölünce kullanmışlardı ilki her zaman daha etkilidir .. kırgınlardaki olaya gelince önce hastane ortamı sonra ver dramı ver gazı gözyaşı sel olup gitsin işin kolayına kaçıyorlar ?
Ya ne yapsınlar? (b)

Bence olay sahneydi, son zamanlarda izlediğim en iyi sahneydi.:) Oyunculuklar müthişti, hele Gökhan'ın annesinin 'oğlumm'' diye bağırışı.

Ya ne yapsınlar? (b)

Bence olay sahneydi, son zamanlarda izlediğim en iyi sahneydi.:) Oyunculuklar müthişti, hele Gökhan'ın annesinin 'oğlumm'' diye bağırışı.

diziyi bende seviyorumda olan yeride olmayan yeride söylemek lazım ? bugüne kadar 30 bölüm izlediysek 15 bölüm hastanede geçti 20 bölüm feryat figan ağlayarak geçti herşeyin kararı güzeldir :)
birde o efsane sahnede gökhanı niye elle şok ettiler şok cihazı yokmuydu acaba ?
birde o efsane sahnede hangi hastanede ölümle pençeleşen hastaya yapılan müdahale cam ekranda annesine babasına konu komşuya akrabalara canlı seyrettirilir oraları açıklığa kavuştumu sence ? :) öyle bir hastane varmı dünyada ?

Son düzenleme:
diziyi bende seviyorumda olan yeride olmayan yeride söylemek lazım ? bugüne kadar 30 bölüm izlediysek 15 bölüm hastanede geçti 20 bölüm feryat figan ağlayarak geçti herşeyin kararı güzeldir :)
birde o efsane sahnede ahmeti niye elle şok ettiler şok cihazı yokmuydu acaba ?
birde o efsane sahnede hangi hastanede ölümle pençeleşen hastaya yapılan müdahale cam ekranda annesine babasına konu komşuya akrabalara canlı seyrettilir oraları açıklığa kavuştumu sence ? :) öyle bir hastane varmı dünyada ?
Aynen, dizide o tarz eksikler çok fazla. Mesela Gökhan'ın ölüm sebebi de çok saçma. Motor küçükten dokundu, adam onunla öldü gitti. :F

Bu eksiklikler o sahnenin efsane olmasına engel değil. :bhr:

Aynen, dizide o tarz eksikler çok fazla. Mesela Gökhan'ın ölüm sebebi de çok saçma. Motor küçükten dokundu, adam onunla öldü gitti. :F

Bu eksiklikler o sahnenin efsane olmasına engel değil. :bhr:

ordaki tek efsane cemrenin ağlayışıydı bu kadar güzel ağlayan bir canlı yoktur dünyada:)

ben valla şarkıya değil gökhanın ölümüne ağladım :A
Ağladın mı gerçekten? 😱 :bhr:

ordaki tek efsane cemrenin ağlayışıydı bu kadar güzel ağlayan bir canlı yoktur dünyada:)
Aynen o kız da ağlaya ağlaya bir hal oldu. Farkında mısınız hep Cemre'nin sevdikleri, yakınları öldü. Cemre'nin annesi, babası, Gökhan sonra Serkan'ın babası. :D

Gökhan'a liseli rolü uymamıştı ne yalan söyleyeyim. :D Diğer çocuklar arasında büyük gösteriyordu.
Çok geniş kalıplı kalıyordu, mesela bu çocuk orada kantinci falan olabilirdi. :D Daha doğal olurdu.

Bu sahne çok fenaydı rollerinin hakkını vermişler..

Aynen o kız da ağlaya ağlaya bir hal oldu. Farkında mısınız hep Cemre'nin sevdikleri, yakınları öldü. Cemre'nin annesi, babası, Gökhan sonra Serkan'ın babası. :D

Çok geniş kalıplı kalıyordu, mesela bu çocuk orada kantinci falan olabilirdi. :D Daha doğal olurdu.
Öyle kantinciye can kurban. :A

hayır da sol gözümden yaş gelipdurdu , ''sağ taraftan niye gelmiyo lan'' falan dedim hatta :A ağladım sayılır yani :D demi? :A