Kırgın Çiçekler'den Kötü Haber!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Diziyle ilgili her ne olursa olsun, @denizz19 için unutulmayacak bir şey oldu; "Kırgın Çiçekler" dizisinin özel kutlama gecesine konuk oldu, oyuncularla fotoğraf çektirdi ve hatta sosyal medyaya da fotoğrafları koymaya ihmal etmedi. Ben olsam, ben de koyardım. Özellikle de İpek Karapınar'la olan fotoğrafı çok samimiydi, hatta o fotoğrafı profil resmi yapmış bile. En güzel anıyı kaptı bile. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Diziyle ilgili her ne olursa olsun, @denizz19 için unutulmayacak bir şey oldu; "Kırgın Çiçekler" setine konuk oldu, oyuncularla fotoğraf çektirdi ve hatta sosyal medyaya da fotoğrafları koymaya ihmal etmedi. Ben olsam, ben de koyardım. Özellikle de İpek Karapınar'la olan fotoğrafı çok samimiydi, hatta o fotoğrafı profil resmi yapmış bile. En güzel anıyı kaptı bile. :)
Set değildi yalnız özel kutlama gecesi :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,249
Puanı
1,060
Bende diyorum set yazmamışki. sonra alıntını farkettim :A gözün arkada kalmasın dostum. Artık bölüm konularında aktif olacam @vadikızı canımla.
Konu biraz boş kalmıştı ama yorumda bulunacam canlı :Z

:ZOhh sonunda bee tek tabanca halinden kurtuluyorumm tek olunca bende yazamadım doğru düzgün