Kırgın Çiçekler 44.Bölüm Fragmanı

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız ve Hazar Motan gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Kırgın Çiçekler 44.bölümüyle ekranlara gelecek.

Heyecanın bir saniye bile eksilmeyeceği Kırgın Çiçekler yepyeni bölümüyle Pazartesi akşamı Atv'de olacak.

İşte merakla beklenen yeni bölümün fragmanı.

@destere @DarkLeqenD @vadikızı @ABAY_06 @Billy Kane @Yiğitt @Çiğdem- ve diğerleri.​

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
dünkü bölümü izleyemedim indiriyorm izlicem işte nazan öldümü ölmedimi onu merak ediyorum ben

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Sende bugün yarın bırakırsın twitterdan sitemlerini görüyoz burda belli etmiyonda. :A
Sitemim diziye değil ki senaristlere. Evet kızıyorum Twitter'da burada da eleştiriyorum. Ama diziyi bırakmayı şuan için düşünmüyorum. Ben toparlayacaklarını umuyorum. En azından sezon finaline kadar devam şuan için. Sonrası 2.sezona bağlı. :)

Sen de bir de bana sor, saniyede 5 tweet atıp hepsinde de sitem ediyor. Gerçi şimdi gelip "Ben onu her haliyle seviyorum" der, işin içinden sıyrılmaya çalışır. :A
Yoo hayır öyle bir şey demeyeceğim beni bu kadar takip ettiğini bilmiyordum diyebilirim. :A Evet dizimi kabulleniyorum her haliyle. Çünkü tek takip ettiğim dizi ve eksiklerini görmezden gelemem. Ben Pazartesi günleri tüm işlerimi iptal edip televizyon karşısına geçiyorsam düzgün senaryosunu korumasını istemek Hakkım. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Sitemim diziye değil ki senaristlere. Evet kızıyorum Twitter'da burada da eleştiriyorum. Ama diziyi bırakmayı şuan için düşünmüyorum. Ben toparlayacaklarını umuyorum. En azından sezon finaline kadar devam şuan için. Sonrası 2.sezona bağlı. :)

Yoo hayır öyle bir şey demeyeceğim beni bu kadar takip ettiğini bilmiyordum diyebilirim. :A Evet dizimi kabulleniyorum her haliyle. Çünkü tek takip ettiğim dizi ve eksiklerini görmezden gelemem. Ben Pazartesi günleri tüm işlerimi iptal edip televizyon karşısına geçiyorsam düzgün senaryosunu korumasını istemek Hakkım. :)
Tamam dostum, sakin ol. Bir an bana da kafa göz girişeceksin sandım. :A

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Diziyi bende bıraktım, tekrarlarını denk geldiğim kadarıyla izleyeceğim. Ama şu Cemre karakterini düzeltmeli senaristler. :)