Kütük MasacRE Forumda Sekizinci Yılını Kutluyor !

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Bugüne kadar açılan konularımda beni kutlamasan da ben büyüklük gösterip kutluyorum seni, nice yıllara :bhr:

DuZh34HXgAAXt_k.jpg

Dpp7EK4X4AEvGkd.jpeg

DsdWfbXXcAAjK_g.jpg

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and serhatt

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 74597

Geçen yıllarda yıl dönümünü unuttuğumuz için bu yılı hep unuttuklarım gibi telafi amaçlı özelikle bekliyordum yinede 1 günü geçirmişiz :A Ama çok şükür geçenler gibi ayıbımız olmadan hatırlayabildim :bhr: @MasacRE en önemlisi yabancı dizi ekibimizin büyük bir parçası ,forumda gerçekten birlikte dizi izlediğimiz dönemler harika geçiyor umarım rahmetlide döner son halkamız :( Yine adet olarak öncelikle kutluyor cicili bicili yeni yıllar diliyorum hep birlikte forumda :Z:Z:Z

Forumun eğlence yönünden yine çok etkili üyelerinden , goygoy sohbetlerimizin önemli parçalarından birisi :Z Yıl olarak yine üye olduktan sonra aktif olan birisi ,2016 dan itibaren son 5 yıldır forumda bizlerle birlikte ve kattığı emekler ortada İlk hediyesi olarak MS de büyük bir başarıya imza atarak final görmüştü :Z:Z:Z

İzlediğimiz bazı efsaneler
dark.jpg

stranger-things3.jpg

2019071113072719_c4e6raj06c3oa3tcls5h8kgfb51.jpg

Ve adet olarak Mustim ama korkma sevdiği bir şarkısı ve anlamlıda :bhr::bhr::bhr:
:
Çok teşekkürler cadı hanım :A Ben de aynı şekilde sizinle olan goygoylardan ve dizi etkinliklerimizden büyük keyif alıyorum :bhr: Hediyeler de harikaymış. Son hediye hariç tabi ama o da anlamlı dediğin gibi o yüzden kabul edilebilir :A
Teşekkürler :D
@MasacRE en son ki kutlama konularını ben açmıştım (3 tane ard arda) geçen seneki yıldönümü konunuda açmıştım ve hediyelere boğmuştum oyüzden bu sene sana hediye vermiyeceğim :A Sen benim 35.000'ler Kulübüne bol hediyeyle gel ama ve ben de senin diğer kutlama konunda gelirim :A :A
Haydaa ben de sana hediyeler veriyordum ama olmaz ki böyle. Sen şimdi de ver hediyemi ben de gelirim senin konuya :A
Nice senelere Utku. ? Keşke her kütük senin gibi olsa! :A @MasacRE @Çiğdem
Teşekkür ederim :D İşte herkes bilmiyor değerimizi maalesef, nerede bulacaklar böyle kütüğü başka yerde :A
Çocuga en sevdiği hediyeyi vermemen isabet olmuş :A

Hala inanamıyorum nasıl 8 yıllık üye olabilirsin :F Neyse en güzel hediyeyi ben veriyorum sana en özelinden:A
Ona ben de inanamıyorum, zaten üye olduktan bu kadar sonra aktif olmayı da anca ben başarırdım :A Hediye de @serhatt lık gibi daha çok :A Çağatay'ın çıplak fotosu beni ilgilendirmiyor :A
Teşekkürler Serhan :D
Bugüne kadar açılan konularımda beni kutlamasan da ben büyüklük gösterip kutluyorum seni, nice yıllara :bhr:

Ekli dosyayı görüntüle 74608

Ekli dosyayı görüntüle 74609

Ekli dosyayı görüntüle 74610
Teşekkür ederim :D Hediyeleri de kendine almışsın gibi daha çok yalnız, Aras mesela niye öpücük atıyor bana, istemem ben öpücük :A Ya ben kaçırıyorum bu kutlama konularını hep, anca etiketleye etiketleye zorla hatırlatırlarsa geliyorum :A Bir dahakine geleceğim ama merak etme :A
Sesli güldüm durduk yere buna. :F
Bu arada 8. sene olduğuna bakmayın. Aslında 2-3 yıllık üye @MasacRE :A
2016 Nisan ayında geldim işte, 4 sene oldu hemen hemen. 2-3 yıl diye küçümsemeyelim :A
Hey maşallah kütüğe bak benden bile büyükmüş, çok güzelmiş hediye sağol :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Çok teşekkürler cadı hanım :A Ben de aynı şekilde sizinle olan goygoylardan ve dizi etkinliklerimizden büyük keyif alıyorum :bhr: Hediyeler de harikaymış. Son hediye hariç tabi ama o da anlamlı dediğin gibi o yüzden kabul edilebilir :A

Haydaa ben de sana hediyeler veriyordum ama olmaz ki böyle. Sen şimdi de ver hediyemi ben de gelirim senin konuya :A

Teşekkür ederim :D İşte herkes bilmiyor değerimizi maalesef, nerede bulacaklar böyle kütüğü başka yerde :A

Ona ben de inanamıyorum, zaten üye olduktan bu kadar sonra aktif olmayı da anca ben başarırdım :A Hediye de @serhatt lık gibi daha çok :A Çağatay'ın çıplak fotosu beni ilgilendirmiyor :A

Teşekkür ederim :D Hediyeleri de kendine almışsın gibi daha çok yalnız, Aras mesela niye öpücük atıyor bana, istemem ben öpücük :A Ya ben kaçırıyorum bu kutlama konularını hep, anca etiketleye etiketleye zorla hatırlatırlarsa geliyorum :A Bir dahakine geleceğim ama merak etme :A

2016 Nisan ayında geldim işte, 4 sene oldu hemen hemen. 2-3 yıl diye küçümsemeyelim :A

Hayatım sana olan meyilimi biliyorsun o yüzden o öpücükler :A

Bir daha kaçırırsan seni şömineye atarım ona göre :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Nice senelere Utku beyciğim. :A Genellikle son güne bıraktığınız sanatsal yorumlarınızla (animeleri de seversiniz umarım artık), müthiş kaliteli sporsever kimliğiniz ile yaptığınız aşırı derecede üst düzey spor yorumlarınızla (umarım LeBron ve Messi’yi de översiniz artık), sıvamanızın ve mala vurma kuvvetinizin hiç azalmayacağı ve pek tabii kutsal Cumartesilerinizin hiç eksilmeyeceği (forum ile alakasını ben de bilmiyorum ama belirtmek gerek) nice yıllar diliyorum. Umarım hep aramızda olmaya devam edersiniz Utku beyciğim, gerçi zaten artık aksi pek mümkün değil. :A @MasacRE

Size iki adet aşırı sanatsal armağan bırakıyorum Utku beyciğim...

DA9ACE60-AEF7-43F7-8941-69BC5E2D41F5.jpeg

BEE18A50-E8FD-40D8-93B1-B5D454FEA148.jpeg

• Harika

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

1 Yıldır aklımdaydı ama 1 gün yinede geçmiş aa diyerek koştum 4-6 gün geçmedinden telafi olmus sayıyorum sokak sanati mrt-06 @xemrexxx gibi onlarıda unuttumdan telafi amaçlı beklemiştim şimdide @serhatt aynı şekilde bekliyorum tabi burda niyet önemli bilinçli bişi yok ama benim kendi içimin rahat etmesi açısından :bhr: :bhr: :bhr:

MS de iyi puan verdin diye hatırladım hem anlam açısındanda evet bence Mustimide yabana atma kütük bey :Z:Z:Z

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@MasacRE yokluğun herzaman belli oluyor forumda ve bildirimlerini görünce çok mutlu oldum :bhr:
İlla hediye istedin ama konular açmak bence en büyük hediyelerdi :A Kaç kere güzel sözler dizerek açmıştım, yıldönümün ayrı, kulüpler ayrı:A neyse sen de bana iki kat hediyeyle gelirsin artık :A

Buyur hediyelerim :

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nice senelere Utku beyciğim. :A Genellikle son güne bıraktığınız sanatsal yorumlarınızla (animeleri de seversiniz umarım artık), müthiş kaliteli sporsever kimliğiniz ile yaptığınız aşırı derecede üst düzey spor yorumlarınızla (umarım LeBron ve Messi’yi de översiniz artık), sıvamanızın ve mala vurma kuvvetinizin hiç azalmayacağı ve pek tabii kutsal Cumartesilerinizin hiç eksilmeyeceği (forum ile alakasını ben de bilmiyorum ama belirtmek gerek) nice yıllar diliyorum. Umarım hep aramızda olmaya devam edersiniz Utku beyciğim, gerçi zaten artık aksi pek mümkün değil. :A @MasacRE

Size iki adet aşırı sanatsal armağan bırakıyorum Utku beyciğim...

Ekli dosyayı görüntüle 74624
Ekli dosyayı görüntüle 74625
Şerlok beyciğim bu sanatsal bol sıvalı kutlamanız için çok teşekkür ediyorum. İyice uzmanlaştınız artık mala vurma konusunda :A Hep beraber sıvaya devam diyelim. Hediyeler efsane zaten, işte bana böyle hediyelerle gelin :A Parantez içi reislere de cevaplarını verelim :A (Anime sevebilirim o mümkündür :A ) (Lebron ve Messi'yi övmeme imkan yok, Lebron Lakers'a geldiği halde sevmiyorsam bundan sonra da sevmem :A ) (Kutsal cumartesiler de burayla alakasız evet ama devam edeceğimden şüpheniz olmasın Şerlok beyciğim :A )
1 Yıldır aklımdaydı ama 1 gün yinede geçmiş aa diyerek koştum 4-6 gün geçmedinden telafi olmus sayıyorum sokak sanati mrt-06 @xemrexxx gibi onlarıda unuttumdan telafi amaçlı beklemiştim şimdide @serhatt aynı şekilde bekliyorum tabi burda niyet önemli bilinçli bişi yok ama benim kendi içimin rahat etmesi açısından :bhr: :bhr: :bhr:

MS de iyi puan verdin diye hatırladım hem anlam açısındanda evet bence Mustimide yabana atma kütük bey :Z:Z:Z
Düşünmen yeter zaten, günün önemi yok. Tekrardan teşekkürler :bhr:

MS'de kaç verdiğimi hatırlamıyorum ama sandalye şarkıları arasından iyi bir seçim olmuş bu şarkı, en azından kötünün iyisi :A
@MasacRE yokluğun herzaman belli oluyor forumda ve bildirimlerini görünce çok mutlu oldum :bhr:
İlla hediye istedin ama konular açmak bence en büyük hediyelerdi :A Kaç kere güzel sözler dizerek açmıştım, yıldönümün ayrı, kulüpler ayrı:A neyse sen de bana iki kat hediyeyle gelirsin artık :A

Buyur hediyelerim :
Çok teşekkürler :bhr: Yani hediye önemli tabi, sen de bizden az hediye toplamadın :A Tamam ben de sana getiririm hediyelerini, şarkı araştırmasına girelim bakalım ne bulacağız :A