Küçük Sırlar'ın Finali Ağustos'ta !

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yayın hayatına Kanal D'de başlayan sezon ortasında Star Tv'ye transfer olan sevilen gençlik dizisi Küçük Sırlar'ın ağustos ayında (56.bölümde) final yapacağı açıklandı. Dizinin oyuncuları final haberini twitter hesaplarından üzüntüyle duyurdu.

Star ve Tims Productions'den haber geldi.

Star: Kücük Sirlar tüm hiziyla devam ediyor.
Tims: Dizimiz sezon finali yapicak.

Bu haberleri ben twitter'de okudum ve baska magazin sayfalarinda.
Yorum: Fks14

Moderatörün son düzenlenenleri:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
bari Geniş Aile bitmeden Reis dizisi başlasa dizisiz kalıcam valla ya

Eleştirmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
137
Öncelikle güzel bir anket açmışsın. :) Listedeki 6-7 dizi bitiyor zaten, final yapacağı kesin. Ben bunların dışında Aşk Bir Hayal, Nuri, Akasya Durağı, Canan, Kavak Yelleri, Dürüye' nin Güğümleri ve yaz sonunda Küçük Sırlar' ın final yapacağını düşünüyorum. Küçük Sırlar' ı yazın devam ettirir Star bence.
Bunu dün gece yazmıştım." https://fav10.net/f580/bu-sezon-sizce-hangi-diziler-final-yapar-64718/#post259394" başlığında.
Vay be falcı gibiyim. :D

__LEON__

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
Normal bir durum.Küçük sırlar zaten aylar önce stara geçerek kaybetmişti

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
inanmiyorum.... kücük sirlar biterse, cok üzülüyorum ama genis aile'de biter, dürüye'de biter star yeni sezon icin cok dizi yapmasi lazim... OFFFF neden bitiyor bu dizi ya? Yeter artik ... Star batiriyor dizileri... GENIS AILE PAZARTESI PT1'E GECSIN VE KUCUK SIRLAR CUMA PT2!!!!!!

__LEON__

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
117
inanmiyorum.... kücük sirlar biterse, cok üzülüyorum ama genis aile'de biter, dürüye'de biter star yeni sezon icin cok dizi yapmasi lazim... OFFFF neden bitiyor bu dizi ya? Yeter artik ... Star batiriyor dizileri... GENIS AILE PAZARTESI PT1'E GECSIN VE KUCUK SIRLAR CUMA PT2!!!!!!

Küçük sırlar zaten çok kalitesiz ve saçma sapan dizi.Bu kadar sevmene ne yol açtı bilemiyorum ama hangi kanalda olursa olsun bu dizi batardı merak etme

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Küçük sırlar zaten çok kalitesiz ve saçma sapan dizi.Bu kadar sevmene ne yol açtı bilemiyorum ama hangi kanalda olursa olsun bu dizi batardı merak etme

bu dizi hakkında bende öle düşünüyorum ama o kadar saçma bir dizi değildi yazın seyretmiştim şimdi açmıyorum bile ama küçük sırlar internetteki hayran sayılarına bakarsak sevinmiş dizi olarak kalacak :)