Kötü Yol Dizisi İçin İlk Teklif Kime Gitti?

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Kanal D'nin yaz döneminde ekrana gelecek olan Orhan Kemal'in ölümsüz eseri Kötü Yol romanının dizi versiyonu Temmuz ayında ekranlara gelmeye başlayacak.Gold Film'in çekeceği dizinin başrollerinde Şükran Ovalı,Cansel Elçin ve İlker Aksum var.Kötü Yol dizisinde Nuran karakteri için yapımcı Faruk Turgut ilk olarak Tuba Büyüküstün'e teklif götürmüş fakat güzel oyuncu çekimlerin erken başlamasından dolayı Kötü Yol dizisini geri çevirmek durumunda kalmış ve rol Şükran Ovalı'nın olmuş
mesajlara-tesekkur-3302597_300.jpg
images

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Tuba Büyüküstün iyiki kabul etmemiş.Erkek oyuncularda iş yok Cansel'in oyunculuk 0 zaten 2 dizisi hariç diğer dizileri tutmadı.İlker Aksum başarılı bir oyuncu ama başrolde olmamış.Kısacası ben bu dizinin uzun soluklu bir dizi olacağını düşünmüyorum

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

Evet o'ydu takas..

Tuba Büyüküstün büyük bir firsati kaçirmis bence.

Bence Tuba çok iyi karar vermiş cast yanlış zaten Cansel ile gönülçelende oynamışlardı yeniden bu ikiliyi görmek istemezdim.Hem hikaye olarakda gönülçelene benziyor burdada köylü bir kız yıldız olacak.Bilindik konular

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bence Tuba çok iyi karar vermiş cast yanlış zaten Cansel ile gönülçelende oynamışlardı yeniden bu ikiliyi görmek istemezdim.Hem hikaye olarakda gönülçelene benziyor burdada köylü bir kız yıldız olacak.Bilindik konular

Haklisin, fakat bu da bir gerçek Dream.. Gold Film Tuba Büyüküstün'e neredeyse 3 dizi teklif etti, Tuba hepsini reddetti.. Dila Hanim veya bu dizide kendini oyunculuk anlaminda farkli rollerde de gösterebilirdi bence.

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

Haklisin, fakat bu da bir gerçek Dream.. Gold Film Tuba Büyüküstün'e neredeyse 3 dizi teklif etti, Tuba hepsini reddetti.. Dila Hanim veya bu dizide kendini oyunculuk anlaminda farkli rollerde de gösterebilirdi bence.

Tuba yeni sezonda büyük ihtimalle Ay Yapım veya Tims ile çalışacak gibi şahsen ben mutluyum Tuba'nın verdiği karardan Gold Filmin dizileri iyi başlıyor ama devamı gelmiyor...Tuba'nın bugüne kadar tutmayan hiçbir dizisi olmadı o yüzden her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp öyle karar veriyor ve bugüne kadar verdiği kararlar içinde birtek Ezel'i red etmesi hariç diğer kararlarını doğru buldum

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Tuba yeni sezonda büyük ihtimalle Ay Yapım veya Tims ile çalışacak gibi şahsen ben mutluyum Tuba'nın verdiği karardan Gold Filmin dizileri iyi başlıyor ama devamı gelmiyor...Tuba'nın bugüne kadar tutmayan hiçbir dizisi olmadı o yüzden her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp öyle karar veriyor ve bugüne kadar verdiği kararlar içinde birtek Ezel'i red etmesi hariç diğer kararlarını doğru buldum

Tuba Büyüküstün Ezel'i mi reddetti ? Bilmiyordum.. Eysan rolünü mü?

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

Tuba Büyüküstün Ezel'i mi reddetti ? Bilmiyordum.. Eysan rolünü mü?

Evet Eyşan karakteri ilk Tuba'ya gitmişdi ama erkek karakterler ön planda olduğu için red etmişdi nasıl sinir olmuşdum o dönem Tuba'ya Kenanla müthiş bir ikili olurlardı Eyşan karakteride çok farklı dişi bir karakterdi bence Tuba en büyük hatasını o rolü red ederek yapmışdı

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Şükran Ovalı,Cansel Elçin ve İlker Aksum | 3'ü de son işlerinde başarısız oldu... Bu dizide de işleri çok zor gözüküyor...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şükran Ovalı,Cansel Elçin ve İlker Aksum | 3'ü de son işlerinde başarısız oldu... Bu dizide de işleri çok zor gözüküyor...

ilker aksum hatrına ilk bölümüne bakarım muhteşem bir yetenek var adamda canım ailem dizisini sürükleyen adamdı ...